Гауһар Көшкінбаева

Тема вопроса: От студента
Вопрос:
Cәлеметсіз бе Аканов Айкан Аканұлы,
Мен фармацевтика факультетінің 5 курс студентімін, 2012 — жыл түлегі. Сізге қояр сұрағым мынадай :
Менің қазіргі жағдайда орташа GPA  балым 3,51 ( бұл 2012 жылғы жазғы және мемлекеттік емтихандарды қоспағанда) Қызыл дипломға үміткер студенттердің орташа GPA  балы,менің білуімше, 3,5-тен жоғару болуы тиіс. Алайда, менің 1 курс «қазақстан тарихы» пәнінен мемлекеттік емтиханнан В+(89%)  алған едім. Емтиханды қайта тапсыруға бола ма, айтар қандай кеңес,   көмегіңіз бар? Рахметеметсіз бе, Гауһар!

Ответ:

«Білім алушылардың үлгерімін ағымдағы бақылау, аралық және қорытынды мемлекеттік аттестаттау жүргізудің үлгі ережесін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 18 наурыздағы № 125 Бұйрығының 2 тарауының 86 тармағына және 3 тараудың 149 тармағына» сәйкес өкінішке орай Сіз Ерекше үлгідегі (қызыл) диплом аламайсыз.

_ _ _