Роза Кабулова

03 Sep 2012  |  Опубликовано в Вопросы-ответы

Вопрос ректору
Тема вопроса: От абитуриента

Салеметсизбе! Мен мед.колледжин битиргенмин, казир жогаргы оку орынында психология мамандыгы бойынша сырттай окып журмин. Келеси жылы битиремин. Мен сиздердин Университеттеринизге келеси жылы тапсырамын, билейн дегеним 2 ши жогаргы оку орнына емтиханды калай,кай паннен тапсырамын жане де канша жыл окимын!

Салеметсіз бе Роза! ҚР «Білім туралы» Заңына сәйкес (2012 ж. өзгертулер мен толықтыруларға сай) 8 бап 2 пункті және жоғары білім беру кәсіптік оқу бағдарламаларын жүзеге асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың Типтік ережелерінің 1 тарау   3 тармағы негізінде сіздің конкурстық негізде мемлекеттік білім тапсырысына сай тегін екінші жоғары білім алуға құқығыныз жоқ. Дегенмен, сіз кешенді тест тапсырып қажетті балл жинақтаған жағдайда келісім-шарт бойынша оқуға түсе аласыз. Кешенді тесттің 4 пәні — химия фармация мамандығын таңдаған  жағдайда, ал қалған медициналық мамандықтарға – биология. Оқу мерзімі таңдаған мамандығыңызға байланысты.

Поисковые слова:

• кешенді тест 2013