Friday October 23rd, 2015 - Блог ректора КазНМУ имени С.Д.Асфендиярова :: Блог ректора КазНМУ имени С.Д.Асфендиярова

Архив за October 23rd, 2015

Аноним Аноним

23 Oct 2015  |  Опубликовано в Вопрос

Құрметтә Аканов Айкан Аканович мен ҚазҰМУ-дың курс студенттімін.Сізғе жазып отырған себебім жатақхана мәселесі бойынша мен құжаттарымды өткіздім менің кезегім келіп тұр.Зам декандар жатақхана 25қыркүйекте анық болады деген еді әлі анық болмады тек қыздарға орын бөлінііп жатыр үлдарға бөлінбей тұр не үшін бөлінбей жатқандығын айтпай жатыр.Және де шет ел студенттері келіп жайғасып болдыма?

Асем Балтабай

23 Oct 2015  |  Опубликовано в Вопрос

Құрметті ректор мырза мен 2курс студенттімін.Сізге өтінішім біздің сабақты 2цикл біріктірсеңіз.Себебі біздің оқуымыз созылып кеткен

Олжас Қырғызәлі

23 Oct 2015  |  Опубликовано в Вопросы-ответы

Құрметті Аканов Акан Аканович мен жалпы медицина факультетінің 2курс 26-2к группасының старостасымын.Біздің группаның өтініші бойынша 2сабақты бірге өтсек.Себебі біздің сабақ жаздың ортасына дейін оқимыз.Және де экзамен өту пайызын түсірсеңіз 1этап 25 пайыз этапты пайыз қылсаңыз.Өтінішімді орындайды деген ойдамын.Рахмет сізге!

Поисковые слова:

• https://kaznmu edu kz/blog/category/вопросы-ответы/page/126/

Балапан Аноним

23 Oct 2015  |  Опубликовано в Вопрос

Курметти ректор мырза мен КазУМУ жалпы медицина факультетинин 2курс студенттимин.Мен сизге жазган себебим жатакхана маселеси менин кезегим келип турса да зам декандар бермей жатыр.Себеби биз замдекандар 25000/-50000тенге аралыгында акша алып жатыр.Ким акша береди сол алып жатыр.Акшасы жоктар не истейди.Корупцияны жою басты миндет кой!Биздин зам декандар Сауле Хиватуллаевна мен Гульжан Нуркапызовна екеуиде студенттермен сойлесуди билмейди барсан болды урсып шыга келеди.Ректор мырза бул жемкорлыкты жойсаныз!

Сания Айсенова

23 Oct 2015  |  Опубликовано в Вопрос, От абитуриента

Уважаемый Айкан Айканович ! Я будущая выпускница Ктл-а города Алматы. Большое желание поступить в ваш ВУЗ. Планирую писать Международный проект по биологии . Если у меня будет призовое место, смогу ли я на грант поступить в ваш ВУЗ? Большое спасибо!