Tuesday February 2nd, 2016 - Блог ректора КазНМУ имени С.Д.Асфендиярова :: Блог ректора КазНМУ имени С.Д.Асфендиярова

Архив за February 2nd, 2016

Әсел Кәрімова

02 Feb 2016  |  Опубликовано в Вопросы-ответы

Вопрос:

Сәлеметсіз бе! қалыңыз қалай?Мен Жезқазған қаласының Медициналық колледжінің 4-курс студентімін! кішкентай кезімнен дәрігер болуды армандағам! үйдегілерім оқуынды төйлей алмаймыз деп, 9 бітіртті. Енді 4курс бітіремін биыл! жұмыс істегім келмейді, оқығым келеді десемда сөзіме құлақ аспады!
Егер де КТА ны аман-есен тапсырып, баллым 90-нан асып тұрса, грантқа түсуге мүмкіндігім бар ма?

Ответ:

Әсел Кәрімова

Саламатсыз ба ! Грантқа өту баллдары бойынша көрсеткіштер жыл сайын өзгеріп тұрады, ол таңдаған мамандығыңызға (Жалпы медицина) бөлінген грант санына, конкурсқа өтініш берген талапкерлер санына және т.б. көрсеткіштерге байланысты және ол тек конкурс аяқталған кезде белгілі болады. Сондықтан қажетті балл бойынша ақпаратты әзірге бере алмаймыз.

2015 жылы С.Ж.Асфендияров ат. ҚазҰМУ Ұлттық жоғары оқу орны болғандықтан 4 пәннен 70 баллдан жоғары жинаған абитуриенттер конкурсқа қатыса алды.