Кулсинай Зарипова

Вопрос ректору
От: Кулсинай Зарипова <[email protected]>
Тема вопроса: От абитуриента
Здравствуйте, Айкан Аканович! Я являюсь оралманкой с Узбекистана. В этом году заканчиваю там педогогический колледж. Планирую поступить в ваш университет в казахское отделение “Жалпы медицина”, так как медицина мне все таки ближе нежели педагогика. О приемной комиссии и о комплексном тестировании я ознакомилась на сайте, но мне еще хотелось бы узнать могу ли я поступить на грант и есть ли вообще гранты? Сколько баллов нужно набрать чтобы поступить на грант? И цены на обучение в случае поступления на платное отделение. Заранее спасибо!

Сәлеметсіз бе,Күлсінай Зарипова!

Колледжді бітіріп, біздің университетімізді таңдағаныңызға өте құаныштымыз! Сіз біздің ЖОО-ға түсу үшін кешенді тесттен өтіп сертификат алуыныз керек. Математика, биология, Қазақстан тарихы, орыс тілі немесе қазақ тілі пәндерден тест тапсырасыз. КТ-нің балы 70 балдан төмен болмау тиісті. Кешенді тест 17 бастап 23 шілдеге дейін өткізіледі. Оралмандарға жеңілдік жоқ. Мамыр айынан бастап университетімізде қабылдау комиссиясы жұмысын бастайды, түсінбеген сұрақтарыңыз болса комиссия мүшелері толық жауап береді.

_ _ _