Омархан Аширбеков

Тема вопроса: Учебный процесс

Вопрос:
Ассалаумагалейкум Айкан ага,
Менин кызым Шымкент Мед Академиясында, Медициналық-профилактикалық факультетинин «Mедециналык-профилактикалык ис» мамандыгы бойынша кундизги оку болиминде грант негизинде 2 курсында окиды, улгерими оте жаксы, жогары степедия иегери. Кызымды сиздердин университете ауыстыргым келеди. Менин сиздерден сурайын дегеним, сиздердин университетке ауысу жолы кандай, кандай кужаттар, талаптар т.б. керек? Осы сурагыма сиздерден жауап аламын деген умиттемин.
Алдын-ала рахмет

Омархан Аширбеков

Ответ:

Сәлематсіз ба Омархан!

С.Ж.Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінің қоғамдық денсаулық сақтау факультетінің 5В110400-«Медициналық-профилактикалық іс» мамандығы бойынша күндізгі оқу бөліміне ақылы түрде ауысуға болады, бірақ оқу бағдарламасындағы айырмашылықтар 5 пәннен артық болмауы керек. Ауысқыңыз келсе, қысқы және жазғы демалыс уақытында, қандай құжаттар-сынақ кітапшасының көшірмесі, транскрипт, ҰБТ қорытындысының көшірмесі (сертификат), талабы – оқу үлгерімінің нәтижесі өте жоғары деңгейде болуы керек. Ауысқыңыз келсе қоғамдық денсаулық сақтау факультетінің деканатына келіп хабарласыңыз.

_ _ _