Дархан Жетписбаев

29 Oct 2015  |  Опубликовано в Сұрақ

Ректор унверситетимиздин басшысы!Мен сиздин корупцияны жоюдагы енбектеринизди колдаймын!Бирак та казирги танда биздин унверситетимизде корупция тыйылмай тур асиресе микробиология кафедрасында.Кафедра окытушылары Алмаш Мансуровна Салтанат Муканова Нургуль Таурбаевна Замзагуль Мырзановна Шолпан Ерлановна Толкын Сембаевна мына студенттерден акша алып оздеринин жумыстарын жасатып рубежка балдарын жогары койып берген.Ар студенттен 5000-30000тенге акша алган.
Арап Бакдаулет
Курманбай Дархан