Ерсін Қасымбеков

От: Ерсін Қасымбеков <[email protected]>

Тема вопроса: Учебный процесс

Вопрос:
Аканов Айкан Аканович Саламатсызба сізден сурайын деп ем мен каз мед коледж да оким 1 курс енди Асфендияров атындагы Университет тусейн дегем соган кандай документ тапсырам сосын ЕНТ кайта тапсырамба
канша балл алуым керек нақты 2015

Ответ:

Ерсін Қасымбеков

Саламатсыз ба Ерсін! ЖОО-на түсу үшін, колледждегі білімді аяқтағаннан сөң кешенді тестілеуден өту керек. Кешенді тестілеу 4 пән бойынша өткізіледі: қазақ немес орыс тілі, математика, Қазақстан тарихы және профильді пән (медициналық мамандықтар үшін-биология) бойынша. Өткен жылғы қабылдау Ережелері бойынша, Ұлттық ЖОО-на түсу үшін кемінде 70 балл жинақтау қажет болды. Грантқа өту баллдары бойынша көрсеткіштер жыл сайын өзгеруде, ол таңдаған мамандығыңызға бөлінген грант санына, конкурсқа өтініш берген талапкерлер санына және т.б. көрсеткіштерге байланысты өзгеріп отырады және тек конкурс аяқталған кезде белгілі болады.

_ _ _