Добро пожаловать на сайт Блог ректора КазНМУ

19 Apr 2016  |  Опубликовано в Жолданымдар

Құрметті достар!

Менің жеке блогыма қош келдіңіздер. Бұл университет ректорына тікелей жүгінуге арналған байланыс арнасы. Әрбір сұрақ өңделеді және ескеріледі, бірде-бір сұрақ жауапсыз қалмайды. Біз ЖОО студенттерімен, оқытушыларымен және қызметкерлерімен диалогқа ашықпыз. Сіздермен жемісті ынтымақтастыққа үміттенемін!

Егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, жолданымды, хабарламаны, ұсыныстарды, үн қатуларды, сұрауды қарау мерзімі келіп түскен күннен бастап он бес жұмыс күнін құрайды.
Көрсетілген мерзім дұрыс қарау үшін маңызы бар нақты мән-жайларды белгілеу қажеттігіне орай ақылға қонымды, екі айдан аспайтын мерзімге ұзартылуы мүмкін, бұл туралы өтінім берушіге мерзім ұзартылған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде хабардар етіледі
Әкімшілік рәсімдік-процестік кодекстің 91-бабына сәйкес шағымды қарау мерзімі шағым келіп түскен күннен бастап 20 жұмыс күнін құрайды.
Электрондық өтініштерді, шағымдарды, хабарламаларды, ұсыныстарды, үн қатуларды, сұрауды қабылдау Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 29 маусымдағы № 350-VI Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексімен айқындалған өтініштерді, шағымдарды, хабарламаларды, ұсыныстарды, үн қатуларды, сұрауды қабылдау үшін ғана арналған.

Поисковые слова:

• https://kaznmu edu kz/blog/en/уважаемые-посетители-блога/