13.11.2013 - Блог ректора КазНМУ имени С.Д.Асфендиярова :: Блог ректора КазНМУ имени С.Д.Асфендиярова

Архив за November 13th, 2013

Олег Титов

13 Nov 2013  |  Опубликовано в Сұрақ-жауап

Вопрос ректору
От: Олег Титов <[email protected]>
Тема вопроса: Учебный процесс
Вопрос:
Когда будет день открытых дверей???

Здравствуйте, Олег Титов! Мы рады, что Вы выбираете наш Университет!

День «Открытых дверей» будет проводиться обязательно, следите за объявлениями на сайте универитета.

Бакнур Тажикбай

13 Nov 2013  |  Опубликовано в Без рубрики

Вопрос ректору

От: Бакнур Тажикбай <[email protected]>

Тема вопроса: От абитуриента
Вопрос:
Курметти Аканов Айкан Аканович! мен азирге мектепте окимын 10-сыныпта) Болашакта Асфендияров университетине туским келеди. Балалык шагымнан ягни 3-сыныптан бери стоматолог болуды армандап келемин. Алла буйырса 2015 ж экзаменнен суринбей отип,мектеп табалдырыгын аттап, улкен омирге аяк басамын. Болашакта Асфендияровтын белди студенти жане КР-нын патриоты боламын. Сизге коптен коп рахмет жане де сиздин алдынызда басымды иемин. РАХМЕТ!!!

Құрметті Бакнур Тажикбай!

Ұлттық медицина университетіне түсу үшін Білім және Ғылым министрлігінің №110 бұйрығын 19.01.2012 жылғы сайттан қарауыңызға және тапсыруыңызға болады. Сұрағыңызға толық мәліметті ала-аласыз.

Куаныш Надралиев

13 Nov 2013  |  Опубликовано в Сұрақ-жауап

От: Куаныш Надралиев <[email protected]>

Тема вопроса: Учебный процесс

Вопрос:
Саламатсызба Аканов Айкан Аканович Менеджмент факультетiне тусу ушiн,(Грантка)КТА-дан канша балл жинау кажет (примерно??? Платный канша??

Сәлеметсізбе,Куаныш!Қоғамдық Денсаулық сақтау факультетінің, Менеджмент мамандығында күндізгі оқу бөлімінде оқу ақысы 770100 тг көлемін құрайды.