05.10.2015 - Блог ректора КазНМУ имени С.Д.Асфендиярова :: Блог ректора КазНМУ имени С.Д.Асфендиярова

Архив за October 5th, 2015

Каламкас Нурсеитова

05 Oct 2015  |  Опубликовано в Сұрақ

Здравствуйте, Айкан Аканович!!! У меня такой вопрос: я закончила бакалавриат в 2012 г и интернатуру в 2014г КазНМУ, на данный момент являюсь резидентом НЦПиДХ, могу ли я пройти первичную переподготовку по циклу ДЕРМОТОКОСМЕТОЛОГИЯ в КазНМУ

Zhanerke Nurlybayeva

05 Oct 2015  |  Опубликовано в Сұрақ

Салеметсизбе Айкан Аканович! Мен 5 курс студентимин. Осы жылы 2015 жыл академиялык демалыстан келген едим, сурагым неге степендия берилмейди?? Бухгалтериядан жауап ала алмадым. Рахмет.

Андрей Краснов

05 Oct 2015  |  Опубликовано в Сұрақ

Здравствуйте, Айкан Аканович! Я врач дерматокосметолог. В 2011 -2012 гг. прошел интернатуру на базе КАЗНМУ по специальности ВОП, затем прошел первичную специализацию в КАЗНМУ – «дерматовенерология/дерматокосметология». Когда я поступал в интернатуру, то знал наверняка, что сертификат ВОП дает возможность пройти переподготовку как по терапевтическому, так и по хирургическому профилю. Хотелось бы узнать могу ли я, имея сертификат врача ВОП 2012 года, пройти первичную переподготовку в КАЗНМУ по специальности «Общая хирургия с курсом пластической хирургии»? Какой правовой документ регламентирует Ваш ответ? Заранее прошу Вас не направлять меня за ответом на данный вопрос в «Институт последипломного образования» и другие организации, поскольку все дают разную информацию.

Гульмира Абыкаева

05 Oct 2015  |  Опубликовано в Сұрақ

Қымбатты Айқан Ақанұлы! Студенттерге неге жыл сайын жатақхана жетіспейді?? Сіңілім Назерке Жунусова сіздің университеттің 3-ші курс студенті, грантта оқиды. Сабағы жақсы. Жыл сайын тамыз айының 20-нан бастап Сізге хат жазбайынша жатақханадан орын бөлу проблема тудырады, неге?? Деканаттағылар “күтіңіз, ертең келіңіз, шет елдіктер орналассын” деген желеумен жүргенімізге екі ай болды. Алматыда туысы жоқ, ата-анасы жұмыссыз, отбасында 5 бала, оның екеуі кішкентай. Анықтама қағаздары қолында. Өз үйім қаладан алыс, барып келуі тым қиын.Таңертең 5-те шығып кешке 21-00де жетеді. Осылайша абдырап жүрген студент ертең жаман жолға түсіп, не бір ыңғайсыз оқиғаға тап болса кім жауапты?! Сіз жетекшіліп етіп отырған университетті таңдауына мен үлес қосып едім “жатақханасы бар, адамды емдеп абзал жан болғанға не жетсін?!” деп. Енді өзім де ұялып отырмын. Әлде сіздердің талапкерге арналған “әр студентке жатақхана ұсынылады” деген сөздеріңіз жарнаманың буы ма? Байланыс тел: +77017587281, оқимын деген баланың талабын жерге қаратпай жағдайын жасауға тезірек көмектеседі деп үміттенемін!

Перизат Тлеубергенова

05 Oct 2015  |  Опубликовано в Сұрақ

Здравствуйте, Айкан Аканович. Я выпускница МБФ 2010года по специальности “Врач – биофизик” (Квалификация врач). Как я могу получить разрешение работать в области лучевой диагностики, если я обучалась 5лет (нет интернатуры)?