Аида Баймуратова

Вопрос ректору:
От: Аида Баймуратова <[email protected]>
Тема вопроса: От студента
Салеметсиз бе,АЙКАН АКАНОВИЧ!Мени мазалайтын сурак ,биздер 2 жыл интернатураны К Орда жане тагы баска калаларга ала аламыз ба,?жане кандай жагдайда ол мумкин?

Ответ:

Құрметті Аида!

Егер сіз 5 курсты бітіріп,  интернатураны басқа қаладан оқимын десеңіз,  Қазақстанның медицина жоғарғы оқу орны бар қалаларда (Астана, Ақтөбе, Қарағанды, Семей, Шымкент) интернатураны оқи аласыз.

Оқуыңызды біздің университетте жалғастырсаңыз,  онда сіз Қызылорда және тағы басқа қалаларда немесе туған жеріңізде екі жыл бойы оқи алмайсыз, себебі интернатура бұл бакалавриаттан кейін білім алуды жалғастыру, сондықтан оны тек оқу орнында ғана аталған үдеріс жалғастырылады.  Интернатураның 7 курсында Қызылорда немесе басқа қалаларға 2 айға практикаға бару мүмкіндігі болуы мүмкін.

_ _ _