Жарылқасын Яхия

Вопрос ректору
От: Жарылқасын Яхия <[email protected]>
Тема вопроса: Учебный процесс
Саламатсыздарма? Мен биыл 11 сыныпты бітіріп ҰБТ-ны жақсы тапсырып Алла қаласа сіздердің университеттеріңізге түскім келеді.Сұрайын дегенім орыс тілін алып тастағанда ҰБТ-дан қанша бал жинау керек гранқа түсу үшін.Өтініш нақты жауап беріңіздерші.Алдын ала рахмет!

Құрметті Жарылқасын Яхия!

Барлық медициналық мамандықтар бойынша білім беру гранты ҚР Денсаулық сақтау министрлігімен анықталады. Барлық мамандықтар бойынша алдын-ала 2013 жылы мемлекеттік білім грантын алудың жоғарғы және төменгі баллын анықтау мүмкін емес, өйткені бұл бүкіл Қазақстан Республикасы бойынша ҰБТ нәтижесіне және біздің Университетке түсу үшін өтініш білдірген абитуриенттердің санына байланысты. 2012 жылы ҚазҰМУ-дың ақылы бөліміне оқуға түсудің өтпелі баллы 70 болды.

_ _ _