FOR21-KazNMU командасының «Болашақтың білімі: өзгерістер желі» медициналық білім беру бойынша VI Орталық Азия халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясына қатысуы

26.05.2023

2023 жылдың 18-20 сәуірінде Қарағанды медицина ​​университетінде медициналық білім беруге арналған кезекті VI Орталық Азия халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.

«Болашақтағы білім: Өзгерістер желі», онда Эразмус+ FOR21 жобасының серіктес университеттерінің жұмысы үшін жеке секция ұйымдастырылды.  Конференция алдында әртүрлі форматта шеберлік сабақтары ұйымдастырылды, оған барлық университет перинерлері қатысты. ҚазҰМУ командасы келесі тақырыптар бойынша үш шеберлік сабағын өткізді:

1. Виртуалды науқасқа арналған құру және бейімделу   туралы ақпарат жайлы бейне жазба. ҚМУ командасы және  Багиярова Ф.А.
  2. ВП ға арналған бейнежазбаларды дайындауды және апробациялауды ұйымдастыру тәжірибесі. Багиярова Ф.А.
  3. Эразмус+ FOR 21 жобасына қатысушы студенттердің кері байланыс нәтижелерін сапалы талдауы. Мадалиева С.Х.