Максат Абдикадырдың философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге ұсынылған диссертациялық жұмысын қорғауы өтеді

29.12.2022

«С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінде» 6D110200 – «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша PhD-докторант Максат Абдикадырдың философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге: «Церебральді сал ауруымен ауыратын балаларға қалпына келтіру көмегін ұйымдастыруды жетілдіру» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.
Диссертация «ҚДСЖМ» Қазақстандық медицина университетінде Қоғамдық денсаулық және әлеуметтік ғылымдар кафедрасында орындалған.
Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.
Қорғау орыс тілінде.

Ресми рецензенттер:
Идрисова Жанат Рустемовна — медицина ғылымдарының докторы, профессор, С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ неврология кафедрасының профессоры (Алматы, Қазақстан).
Арингазина Алтын Муафиковна – медицина ғылымдарының докторы, AlmaU Алматы менеджмент университетінің денсаулық ғылымдары мектебінің профессоры (Алматы, Қазақстан).

Ғылыми жетекшілері:
Кульжанов Максут Каримович — медицина ғылымдарының докторы, «Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебі» ҚМУ профессоры
Айтманбетова Акмарал Аршабаевна — медицина ғылымдарының кандидаты, «С.Ж. Асыендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеаҚ қоғамдық денсаулық сақтау кафедрасының доценті.

Шетелдік ғылыми кеңесшісі:
Қызайбек Мұрат — медицина ғылымдарының докторы, профессор, XinJiang Medical University (Шыңжаң ұйғыр автономиялық ауданы, ҚХР).

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:
Капанова Гульнар Жамбаевна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ медицина факультеті – Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебінің денсаулық сақтау саясаты және ұйымдастыру кафедрасының меңгерушісі (Алматы, Қазақстан).
Булекбаева Шолпан Адильжановна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің бас штаттан тыс балалар реабилитологы, «Республикалық балаларды оңалту орталығы» АҚ басқарма төрайымы (Астана, Қазақстан)
Туруспекова Сауле Тлеубергеновна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ «Нейрохирургия курсы бар жүйке аурулары» кафедрасының меңгерушісі (Алматы, Қазақстан).
Абилов Болот Арипович – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Қырғыз Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің мемлекеттік-жекеменшік әріптестік жөніндегі консультанты (Бішкек, Қырғызстан).

Қорғау 2022 жылдың қаңтар айының 31 жұлдызында сағат 10.00-де «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» 6D110200-«Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 94 үй, 3-қабат, кіші конференц-зал.

Zoom конференциясына сілтеме:

Конференция идентификаторы: 896 4334 8301