С.Ж. Асфендияров  атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті»  КеАҚ жанындағы 6D074800-«Фармацевтикалық өндipic технологиясы» мамандығы бойынша PhD-докторант Молдир Алибековна Жандабаева философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге «Тюринген үлбірегі (Lavatera thuringiaca L.) өсімдік шикізатынан фитосубстанциялар алудың фармацевтикалық негіздемесі» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.

23.05.2022

Диссертация «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ «Инженерлік пәндер», «Фармацевтикалық технология» кафедраларында орындалған.
Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.
Қорғау қазақ тілінде.

Ресми рецензенттер:

— Сагиндыкова Баян Ахметовна — фарм.ғ.д., профессор, дәрілер технологиясы кафедрасының меңгерушісі, Оңтүстік-Қазақстан медицина академиясы (Шымкент қ., Қазақстан Республикасы);
— Бекболатова Эльмира Нышанбаевна — PhD, «Абди Ибрахим Глобал Фарм» ЖШС сапаны қамтамасыз ету департаментінің бастығы (Алматы қ., Қазақстан Республикасы).

Ғылыми кеңесшілері:

— Кожанова Калданай Каржауовна — фарм.ғ.к., қауымдастырылған профессор, Фармация мектебінің Инженерлік пәндер кафедрасының меңгерушісі (Алматы қ., Қазақстан Республикасы);

— Бошкаева Асыл Кенесовна — фарм.ғ.д., Фармация мектебінің фармацевтикалық, токсикологиялық химия, фармакогнозия және ботаника кафедрасының доценті (Алматы қ., Қазақстан Республикасы).
Шетелдік ғылыми кеңесшісі:

Катаев Валерий Алексеевич — фарм.ғ.д., профессор ФМБЖ БМ Башқұртстан мемлкеттік медицина университеті, Қосымша кәсіби білім беру институты, Фармация кафедрасының меңгерушісі (Уфа қ., Башқұртостан).

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

— Anna Malm — фарм.ғ.д., профессор, Люблин медицина университетінің микробиология кафедрасының басшысы (Люблин қ., Польша);
— Атажанова Гаянэ Абдулхакимовна — х.ғ.д., профессор, фармацевтикалық пәндер және химия кафедрасы, Қарағанды медицина университеті (Қарағанды қ., Қазақстан Республикасы);
— Сатмбекова Динара Канатовна — PhD, іргелі медицина кафедрасының доценті, «Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ» КеАҚ (Алматы қ., Қазақстан Республикасы);
— Ибрагимова Лилия Николаевна — фарм.ғ.к., қауымдастырылған профессор, «С. Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ инженерлік пәндер кафедрасы (Алматы қ., Қазақстан Республикасы).

Қорғау маусым айының 24 жұлдызында 2022 жылы сағ. 13.00-де «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» 6D110400- «Фармация», 6D074800-«Фармацевтикалық өндipic технологиясы» мамандықтары бойынша Диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 94 үй, 3-қабат, кіші конференц-зал.

Zoom конференциясына сілтеме

Конференция идентификаторы: 404 898 7109
Қолжетімділік коды: 5333129

Аннотация_Жандабаева М.А. англ
Аннотация_Жандабаева М.А. каз
Аннотация_Жандабаева М.А. русс
Бұйрық ресми рец,_Жандабаева М.А.
Бұйрық уақытша Кеңес мүшелері_Жандабаева М.А.
Ғылыми еңбек тізімі Жандабаева М.А.
Ғылыми кеңесші пікірі Бошкаева А.К.
Ғылыми кеңесші пікірі Кожанова К.К.
Диссертация_Жандабаева М.А.
ЛЭК қорытындысы
Шетелдік ғылыми кеңесші пікірі Катаев В.А.
Рецензия_Бекболатова Э.Н.
Рецензия_Сагиндыкова Б.А.