«С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ Сенат комитеті мүшелері

Аттестация жөніндегі комитет:

1. Датхаев У.М. – төраға – корпоративтік даму бойынша проректор,  ф.ғ.д., профессор.
  2. Баймаханов А.Н.  дипломнан кейінгі білім беру факультетінің деканы, м.ғ.к.
  3. Джардемалиева Н.Ж.  халықаралық медицина факультетінің деканы, м.ғ.к.
  4. Сыдыкова С.И. – педиатрия мектебінің деканы, м.ғ.к.
  5. Дильбарханов Б.П. – стоматология мектебінің деканы
  6. Алтынбеков С.А.  дипломнан кейінгі білім беру институтының директоры, м.ғ.д., профессор.
  7. Устенова Г.О.  фармацевтикалық технология кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.д., профессор.
  8. Бактыбаева А. Т.  «Тілдік пәндер» кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.к.

Академиялық қызмет жөніндегі комитет:

1. Байльдинова К.Ж. – төраға – академиялық қызмет бойынша проректор, м.ғ.к.
  2. Шопаева Г.А.  №2 жалпы медицина мектебінің деканы, м.ғ.д.
  3. Нурбекова А.А.  эндокринология кафедрасының профессоры, м.ғ.д.
  4. Устенова Г.О.  фармацевтикалық технология кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.д., профессор.
  5. Джардемалиева Н.Ж.  халықаралық медицина факультетінің деканы, м.ғ.к.
  6. Жанкалова З.М.  №1 жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасының профессоры, м.ғ.д.
  7. Нурмаханова Ж.М.  №1 жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасының доценті, м.ғ.к.
  8. Рослякова Е.М.  қалыпты физиология кафедрасының доценті, м.ғ.к.
  9. Бактыбаева А.Т.  «Тілдік пәндер» кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.к.
  10. Тұрдықұл Д.  студенттер басқармасының төрағасы, жалпы медицина мектебінің 5 курс студенті.
  11. Есет Д.Б. жалпы медицина мектебінің 3 курс студенті.

Ғылыми қызмет жөніндегі комитет:

1. Датхаев У.М. – төраға м.а. – корпоративтік даму бойынша проректор, ф.ғ.д., профессор.
  2. Измайлова С.Х. – №1 жалпы медицина мектебінің деканы, м.ғ.к.
  3. Алдашева М.А.  терапиялық стоматология кафедрасының профессоры, м.ғ.д., профессор
  4. Кодасбаев А.Т.  жүрек-қан тамырлары хирургиясы кафедрасының меңгерушісі, Алматы қ. Денсаулық сақтау басқармасы «Қалалық кардиологиялық орталық» ШЖҚ МКК бас дәрігері, м.ғ.к.
  5. Берилло Д.А.  Б.А. Атчабаров атындағы ФҚМ ҒЗИ басқарушысының орынбасары, PhD.
  6. Дильбарханов Б.П. – стоматология мектебінің деканы.
  1. Манжуова Л.Н. – комитет төрағасының орынбасары, «Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы» ААҚ басқарма төрағасының ғылыми–клиникалық жұмыс жөніндегі орынбасары, м.ғ.к.

Клиникалық қызмет және университеттің интеграциясы жөніндегі комитет:

1. Баймаханов А.Н. – төраға, дипломнан кейінгі білім беру факультетінің деканы, м.ғ.к.
  2. Манжуова Л.Н. – комитет төрағасының орынбасары, «Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы» ААҚ басқарма төрағасының ғылыми–клиникалық жұмыс жөніндегі орынбасары, м.ғ.к.
  3. Сепбаева А.Д. – жауапты хатшы, балалар хирургиясы кафедрасының профессоры, м.ғ.д.
  4. Шопаева Г.А. – жалпы медицина – 2 мектебінің деканы, м.ғ.д.
  5. Джардемалиева Н.Ж. – халықаралық факультет деканы, м.ғ.к.
  6. Сугралиев А.Б. – ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.к.
  7. Усатаев М.М. – Стратегиялық мониторинг және даму департаментінің басқарушысы.
  8. Кодасбаев А.Т. – жүрек–қантамыр хирургиясы кафедрасының меңгерушісі, «Алматы қалалық кардиологиялық орталығының» директоры, м.ғ.к.
  9. Ижанов Е.Б. – «Қазақ онкология және радиология ғылыми – зерттеу институты» АҚ хирургиялық кеңесінің төрағасы, м.ғ.к.
  10. Чорманов А.Т. – «А.Н. Сызғанов атындағы ұлттық ғылыми хирургия орталығы» ААҚ басқарма төрағасының ғылыми – клиникалық жұмыс және инновациялық қызмет жөніндегі орынбасары, м.ғ.к.
  11. Терликбаева А.Т. – «Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы» АҚ басқарма төрағасының ғылым және стратегия жөніндегі орынбасары, м.ғ.к.
  12. Сакипова З.Б. – фармацевтика факультетінің деканы, ф.ғ.д., профессор.
  13. Дильбарханов Б.П. – стоматология мектебінің деканы.
  14. Карибаев К.Б. – қоғамдық денсаулық сақтау мектебінің деканы, PhD.