16.02.2015

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қазақ ұлттық медицина университеті» республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Алматы қ,. Толе би көш. 88, [email protected]. Шаруашылық тауарларды және материалдарды мемлекеттік сатып алу бойынша білікті әлеуетті өнім берушілердің тізбесіне енгізу үшін біліктілігі бойынша іріктеуді жүргізу туралы хабарлайды:

Білікті әлеуетті өнім берушілердің тізбесіне енгізу үшін біліктілігі бойынша іріктеуді жүргізу туралы Хабарламаны 26.02.2015 жылы сағат 10:00 дейінгі мерзімге дейін (әлеуетті өнім берушілердің біліктілігі бойынша іріктеуге қатысуға өтінімдер салынған конверттерді ашқанға дейін) мынаwww.kaznmu.kz веб-сайтында алуға болады.

Хабарлама тегін беріледі.

Конвертке желімделген біліктілігі бойынша іріктеуге қатысуға өтінімдерді әлеуетті өнім берушілер Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қазақ ұлттық медицина университеті» республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Алматы қ,. Толе би көш. 88, №5 оқу корпусы, 3 кабинет мекенжайы бойынша қабылданады (жіберіледі).

Біліктілігі бойынша іріктеуге қатысуға өтінімдерді берудің соңғы мерзімі 26.02.2015 жылғы сағат 10:00-ге дейін.

Біліктілігі бойынша іріктеуге қатысуға өтінімдер салынған конверттер Алматы қ,. Толе би көш. 88, №5 оқу корпусы, 3 кабинетте 26.02.2015 жылғы сағат 10:00 де ашылады.

Тауарларды мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушының уәкілетті өкілі мемлекеттік сатып алу және материалдық жабдықтау бөлімінің жетекші маманы А.М.Бейкенова, байланыс телефоны 8(7273) 38-70-98.

Көшіріп Алу