«С.Ж. Асфендияров  атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінде» 8D10103 – «Медицина» мамандығы бойынша PhD-докторант Абуова Жанар Болатбековнаның «Офтальмологияда жаңа дәрілік препаратты қолдануды эксперименттік негіздеу» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.

30.03.2023

Диссертация «С.Ж. Асфендияров  атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінде» клиникалық фармакология кафедрасында орындалған.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.

Қорғау қазақ тілінде.

Ресми рецензенттер:

Сатбаева Эльмира Маратовна – медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінің фармакология кафедрасының меңгерушісі (Алматы қ., Қазақстан Республикасы).

Мусаева Дильфуза Махмудовна – медицина ғылымдарының кандидаты, Абу Али Ибн Сино атындағы Бұхара мемлекеттік медицина университетінің фармакология және клиникалық фармакология кафедрасының доценті (Бухара қ., Өзбекстан Республикасы).

Ғылыми кеңесшілері:

Рахимов Кайролла Дюсенбаевич – м.ғ.д., профессор, ҚР ҰҒА академигі, С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінің клиникалық фармакология кафедрасының меңгерушісі (Алматы қ., Қазақстан Республикасы);

Балмуханова Айгуль Владимировна – м.ғ.д., профессор, ҚР ҰҒА корр.мүшесі Каспий университетінің Халықаралық медицина мектебінің хирургиялық пәндер кафедрасының меңгерушісі (Алматы қ., Қазақстан Республикасы);

Тургумбаева Акнур Аманбековна – PhD доктор, С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінің фармацевтикалық технологиялар кафедрасының доценті (Алматы қ., Қазақстан Республикасы);

Шетелдік ғылыми кеңесшісі:

Акопян Владимир Сергеевич —  м.ғ.д., профессор, М.В. Ломоносов атындағы мемлекеттік университетінің офтальмология кафедрасының меңгерушісі (Мәскеу, Ресей)

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

Медведев Олег Стефанович – медицина ғылымдарының докторы,   профессор, М.В. Ломоносов мемлекеттік университетінің фармакология кафедрасының меңгерушісі, (Мәскеу, Ресей);

Гуляев Евгений Александрович – медицина ғылымдарының докторы,   профессор, National Laboratory Astana «Өмір туралы ғылымдар орталығының» жетекші ғылыми қызметкері, АОО «Назарбаев университет» (Астана қ,, Қазақстан Республикасы);

Сироветс Татьяна – медицина ғылымдарының докторы,   профессор, Табиғи өнімдер фармакологиясы және клиникалық фармакология институты, (Ульм, Германия);

Шарипов Камалидин Орынбаевич – биология ғылымдарының докторы, профессор, М.А. Айтхожин атындағы молекулярлық биология және биохимия институтының бас директоры (Алматы қ., Қазақстан Республикасы);

Қорғау 2023 жылдың мамыр айының 3 жұлдызында сағат 14.30-де                       «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» 6D110100, 8D10103, 8D141 — «Медицина» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 88, 2-қабат,  конференц-зал, 216 кабинет.

Zoom конференциясына сілтеме:
Конференция идентификаторы: 860 029 8149
Қолжетімділік коды: 1234

Аннотация_Абуова Ж.Б. каз
Аннотация_Абуова Ж.Б. русс
Аннотация_Абуова Ж.Б. англ
Ғылыми кеңесші Қ.Д. Рахимовтың пікірі
Диссертация_Абуова Ж.Б.
Ғылыми кеңесші А.В. Балмуханованың пікірі
Ғылыми кеңесші А.А. Тургумбаеваның пікірі
Шетелдік ғылыми кеңесші В.С.Акопянның пікірі
Бұйрық уақытша мүшелер_Абуова Ж.Б.
Бұйрық ресми рец._Абуова Ж.Б.
Бұйрық_Абуова Ж.Б.
Ғылыми еңбектер тізімі_Абуова Ж.Б.
ЛЭК қорытындысы_Абуова Ж.Б.
Рецензия_Мусаева Д.М.