Жалпы білім беру пәндері оқу департаменті

23.03.2012

Жалпы білім беру пәндері оқу департаменті Ғылыми кеңестің шешімімен 2010 жылы 19 тамызда № 2156 бұйрық негізінде құрылды (30 маусым 2010 жыл, хаттама №10).

Департамент жұмысының негізгі мақсаты оқу урдісін теориялық-әдістемелік және тәжірибелік-ұйымдастырушылықты қамтамассыз ету және құзіреттілік-бағытталған жағына негізделген білім сапасын көтеру.

Департамент кафедралары шығармашылық үйлестілігі  білім беру бағдарламаларын іске асыру үстінде.

Оқу департаментінің қызметіне келесі кіреді:

• оқу үрдісінің сапасын қамтамассыз ету
  • оқу бағдарламаларын жоспарлау, жаңалау және енгізу
  • студенттерде әр пән бойынша оқу бағдарламалары аясындағы кілттік құзіреттілікті қалыптастыру
  • мамандықтардың білім траекторияларын ескере отырып бакалавр, магистратура деңгейлеріндегі пәннің жұмыс бағдарламасындағы үйлестілігі
  • оқу үрдісіне жаңалықтар енгізу
  • Департамен кафедраларындағы оқу үрдісін қадағалау

Оқу Департаментінің негізгі мақсаты Университетте оқу-білім үрдісін жүзеге асыру болып табылатын білім беру бағдарламасы комитеті бар.

Жалпы білім беру оқу департаментіне келесі кафедралар кіреді:

• Қазақстан тарихы, философия, политология, социология кафедрасы
  • Медициналық биофизика, информатика және математикалық статистика кафедрасы
  • Латын тілі курсымен қазақ тілі кафедрасы
  • Орыс тілі кафедрасы
  • Шет тілдер кафедрасы
  • Дене шынықтыру және денсаулық кафедрасы