Доскабулова Дария Толеукызының философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге ұсынылған диссертация жұмысын қорғауы өтеді.

30.05.2023

«С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ 6D110200–«Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша PhD докторант Доскабулова Дария Толеукызының философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге «Батыс Қазақстан қалаларының балалары мен жасөспірімдерінің денсаулығы және оны сақтау мен нығайту бойынша іс-шаралар әзірлеу» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.

Диссертация «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университетінің кәсіби аурулармен гигиеналық пәндер кафедрасында орындалған.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.

Қорғау қазақ тілінде.

Ресми рецензенттер:

Туктибаева Сауле Актлеуовна – PhD, Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің кафедра меңгерушісі (Түркістан қ., Қазақстан);

Айтманбетова Акмарал Аршабаевна – медицина ғылымдарының кандидаты, «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ, қоғамдық денсаулық кафедрасының доценті (Алматы қ., Қазақстан).

Ғылыми кеңесшісі:

Мамырбаев Арстан Абдраманович – медицина ғылымдарының докторы, «Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медициналық университеті» КеАҚ, «Кәсіби аурулармен гигиеналық пәндер» кафедрасының профессоры    (Ақтөбе қ., Қазақстан);

Шетелдік ғылыми кеңесшісі:

Тадевосян Арташес Эдуардович медицина ғылымдарының докторы, профессор, Мхитар Гераци атындағы Ереван мемлекеттік медицина университеті, қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтауды ұйымдастыру кафедрасының меңгерушісі (Ереван қ., Армения).

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

Турдалиева Ботагоз Саитовна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, ҚМУ «Қазақстан денсаулық сақтау жоғарғы мектебі» ректоры (Алматы қ., Қазақстан);

Кайнарбаева Майгуль Сейдуллаевна – медицина ғылымдарының кандидаты, профессор «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеаҚ, нутрициология кафедрасының меңгерушісі (Алматы қ., Қазақстан);

Калмаханов Сундетгали Беркинович – медицина ғылымдарының кандидаты, «Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ» КеаҚ, Денсаулық сақтау саясаты және ұйымдастыру кафедрасының доценті (Алматы қ., Қазақстан);

Каратаев Мадамин Мусаевич – медицина ғылымдарының докторы,

профессор, Қырғыз Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік дамыту Министрлігінің Педиатрия Ұлттық ғылыми орталығының директоры (Бішкек қ., Қырғызстан).

Қорғау 2023 жылдың маусым айының 30 жұлдызында сағат 12.00-де                       «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ 6D110200, 8D10101, 8D139 — «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 94 үй, 1-қабат, «Алма-Ата» конференц-залы, 118-кабинет.

Zoom конференциясына сілтеме:

Конференция идентификаторы: 823 6531 5998

Қолжетімділік коды: 833344

Аннотация_Доскабулова Д.Т. қазақ тілінде
Аннотация_ Доскабулова Д.Т. орыс тілінде
Аннотация_Доскабулова Д.Т. ағылшын тілінде
Диссертация_Доскабулова Д.Т
Ғылыми кеңесші_А.А. Мамырбаевтың пікірі
Шетелдік ғылыми кеңесші А.Э.Тадевосян пікірі
Бұйрық уақытша кеңес мүшелері_Доскабулова Д.Т.
Бұйрық ресми рец._Доскабулова Д.Т.
Ғылыми еңбектер тізімі_Доскабулова Д.Т
ЖЭК қорытындысы