Бухгалтерлік есеп және есеп беру департаменті

Департамент туралы

Департаменттің басты мақсаты университеттің үздіксіз сапалы қаржы-шаруашылық қызметін қамтамасыз ету, мүдделі тұлғаларды университеттің қаржылық жағдайы мен қызметінің нәтижелері туралы толық және сенімді ақпаратпен қамтамасыз ету болып табылады.

Департаменттің міндеттері мен функциялары:

• университеттің қаржы-шаруашылық қызметімен есеп пен есептілікті ұйымдастыру;
  • университеттің бухгалтерлік және салықтық есебін жүргізу, уәкілетті органдар мен ұйымдарға қаржылық, статистикалық басқару есептілігін жасау және ұсыну;
  • университеттің бюджет және бюджеттен тыс қорлар алдындағы салықтық және өзге де міндеттемелерді орындауы;
  • бөлімшенің қызмет саласына қатысты бөлігінде университеттің еңбекақы төлеу қоры бойынша есеп және есептілік;
  • университеттің мүлікті басқару жөніндегі есебі мен есептілігі;
  • бөлімшенің қызмет саласына қатысты бөлігінде шарттық-құқықтық жұмыс жүргізу.
  • Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл менеджменті жүйесінің, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саясатының, Қазақстан Республикасының ішкі нормативтік құжаттары мен заңнамалық актілерінің, Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бөлігінде талаптарын сақтау.
  • өзгертілген НҚА сәйкес бухгалтерлік есеп пен есептілікті регламенттейтін ішкі нормативтік құжаттардың өзектілігін қамтамасыз ету.

Департамент Құрылымы

Департамент басшысы – Бас бухгалтер:

Кубеева Жанар Умирбековна

Телефон: 8(727) 338 7090 ішкі.7177