Танирбергенова Акмарал Айдаркуловнаның философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге ұсынылған диссертация жұмысын қорғауы өтеді

02.06.2023

«С.Ж. Асфендияров  атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінде» 6D110200 – «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша PhD-докторант Танирбергенова Акмарал Айдаркуловнаның философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге «Ірі қала жағдайында қант диабетінің медициналық-әлеуметтік және экономикалық салдарын болжау» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.

Диссертация С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінің «Қоғамдық денсаулық» кафедрасында орындалған.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.

Қорғау қазақ тілінде.

Ресми рецензенттер:

Танбаева Гульнур Зейнеловна – медицина ғылымдарының докторы, «Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ» КеаҚ денсаулық сақтау саясаты және ұйымдастыру кафедрасының профессоры (Алматы, Қазақстан);

Тусупкалиева Кымбат Шариповна – медицина ғылымдарының кандидаты, «М. Оспанов атындағы БҚМУ» КеАҚ эпидемиология кафедрасының доценті (Ақтөбе қ., Қазақстан).

Ғылыми кеңесшілері:

Камалиев Максут Адильханович – медицина ғылымдарының докторы, профессор, «ҚДСЖМ» Қазақстандық медицина университетінің «Денсаулық сақтау саласының менеджменті» кафедрасының меңгерушісі;

Аканов Жанай Айканович – медицина ғылымдарының кандидаты, доцент, «ААА» медициналық клиникасының директоры, ҚР ДСМ бас штаттан тыс эндокринологы.

Шетелдік ғылыми кеңесшісі:

Shigeo Kono — медицина ғылымдарының докторы, профессор, Қант диабеті бойынша ДДСҰ-ның ынтымақтастықтағы орталық директоры, Ұлттық госпиталь ұйымы (Киото, Жапония)

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

Абылайұлы Жангентхан – медицина ғылымдарының докторы, профессор, С.Ж.Асфендияров атындағы «Қазақ Ұлттық медицина университеті» КеАҚ, эндокринология кафедрасының профессоры (Алматы қ., Қазақстан);

Хисметова Зайтуна Абдулкасимовна – медицина ғылымдарының кандидаты, профессор «Семей медицина университеті» КеАҚ, қоғамдық денсаулық сақтау кафедрасының меңгерушісі (Семей, Қазақстан);

Ермуханова Людмила Сергеевна – медицина ғылымдарының кандидаты, «Марат Оспанов атындағы БҚМУ» қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау кафедрасының меңгерушісі (Ақтөбе қ., Қазақстан);

Султаналиева Роза Бакаевна – медицина ғылымдарының докторы,профессор, «Б.Н. Ельцин атындағы Қырғыз-Ресей Славян Университеті» №1 терапия кафедрасының профессоры (Бішкек қ., Қырғызстан).

Қорғау 2023 жылдың шілде айының 03 жұлдызында сағат 10.00-де                       «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» 6D110200, 8D10101, 8D139–«Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 94 үй, ректорат ғимараты, 1-қабат, 118 кабинет.

Zoom конференциясына сілтеме:

Конференция идентификаторы: 815 7283 3722

Қолжетімділік коды: 530142

Аннотация Танирбергенова А.А. каз
Аннотация Танирбергенова А.А. рус
Аннотация Танирбергенова А.А. анг
Диссертация Танирбергенова А.А
Ғылыми кеңесші М.А.Камалиевтің пікірі
Ғылыми кеңесші Ж.А.Акановтың пікірі
Шетелдік ғылыми кеңесші Konoның пікірі
Бұйрық ресми рецензенттер_Танирбергенова А.А
Бұйрық уақытша кеңес мүшелері Танирбергенова А.А
Ғылыми еңбектер тізімі Танирбергенова А.А.
ЛЭК қорытындысы
Рецензия_Танбаева Г.З.