Ә.Бөкейхановтың 150 жылдық мерейтойына арналған деректі фильмді көру мақсатымен ҚазҰМУ-дың мұражайына барды

31.03.2016

Кәсіби тілдер департаментінің шет тілдер кафедрасы оқытушылары мен тьютрлары, жалпы медицина,стоматология, фармация факультеттерінің және шет ел студенттері деканатының 1-2 курс студенттерімен 2016 жылдың наурыз айында мұражай басшылығының шақыртуымен белгілі қоғам қайраткері, журналист, этногроф Ә.Бөкейхановтың 150 жылдық мерейтойына арналған деректі фильмді көру мақсатымен С.Д,Асфендияров атындағы ҚазҰМУ-дың мұражайына барды.

Фильм қазақ тілінде көрсетілді.Фильмді көрудің кафедра оқытушылары мен студенттерді отансүйгіштікке тәрбиелеуде үлкен маңызы болды.

Кафедра ұжымы мұражай басшысы А.С. Саятоваға іс-шараны ұйымдастырғаны үшін алғыс білдіреді.