Гульмира Марсовна Абдрахманованың философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге ұсынылған диссертация жұмысын қорғауы өтеді

29.04.2024

«С.Ж. Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ 6D110400 — «Фармация»  мамандығы бойынша PhD докторант Гульмира Марсовна Абдрахманованың философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге «Фармакогностическое изучение и перспективы применения в медицине Nitraria schoberi L., произрастающей на территории Центрального Казахстана» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.

Диссертация «Карағанды медицина университеті» КеАҚ Фармация мектебі базасында орындалған.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.

Қорғау орыс тілінде.

Ресми рецензенттер:

• Устенова Гульбарам Омаргазиевна — фарм.ғ.д., профессор, фармацевтикалық технология кафедрасының меңгерушісі, «С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КЕАҚ (Алматы қ., ҚР);
  • Махатова Балжан Галымжановна — PhD, Инженерлік пәндер мен тиісті практикалар кафедрасы,  «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КЕАҚ (Алматы қ., ҚР).

Ғылыми кеңесшілері:

• Светлана Александровна Ивасенко — фарм.ғ.д., қауымдыстырылған профессор, Фармация мектебі, «Карағанды медицина университеті» КеАҚ (Қарағанды қ., ҚР)

Шетелдік ғылыми  кеңесшісі:

• Вирджина Кукала-Кох PhD, профессор, Люблин медицина университеті (Люблин қ., Польша).

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

• Мустафин Руслан Ибрагимович — фарм.ғ.к., профессор, Фармация институтының директоры, РФ ДСМ  Қазан мемлекеттік медицина университеті (Қазан қ., РФ);
  • Сермухамедова Ольга Владимировна — PhD, «Fitoleum» ЖШС директоры (Алматы қ., ҚР);
  • Сатмбекова Динара Канатовна — PhD, ҚР Президентінің жанындағы ҰҒА Өмір және денсаулық туралы ғылымдар орталығының бас академиялық қызметкері (Алматы қ., ҚР);
  • Ибрагимова Лилия Николаевна — фарм.ғ.к., қауымдастырылған профессор, Инженерлік пәндер мен тиісті практикалар кафедрасы, «С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КЕАҚ (Алматы қ., ҚР).

Қорғау мамыр айының 30 жұлдызында 2024 жылы сағ. 16.00-де «С.Ж.Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университеті» ҚеАҚ 6D110400, 8D10102, 8D140-«Фармация», 6D074800, 8D07201, 8D119- «Фармацевтикалық өндipic технологиясы» мамандықтары  бойынша Диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 94 үй, 3-қабат, кіші конференц-зал.

Zoom конференциясына сілтеме:

Конференция идентификаторы: 854 9540 0282

Қолжетімділік коды: 722115

Аннотация докторанта Абдрахмановой Г.М._ рус

Аннотация докторанта Абдрахмановой Г.М._англ

Аннотация докторанта Абдрахмановой Г.М. _каз

ДИССЕРТАЦИЯ Абдрахмановой Г.М.

Заключение ЛЭК Абдрахмановой Г.М.

Отзыв зарубежного консультанта Вирджиния Кукула-Кох

Отзыв научного консультанта Ивасенко Светланы Александровны

Отзыв официального рецензента на диссертационную работу Абдрахмановой

Отзыв Абдрахманова Г.М.

приказ об утверждении официалтных рецензентов

Приказ об утверждении временных членов

о внесении изменений в приказ №259 24.04.2024 года

Список научных публикации Абдрахмановой Г.М.