«С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» 6D110200 – «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша PhD-докторант Тажбенова Сауле Тажединовнаның: «Қант диабетімен ауыратын науқастар мысалында ауруларды басқару бағдарламасын бағалау» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.

18.10.2021

Диссертация Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау кафедрасында орындалған.
Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.
Қорғау қазақ тілінде.

Ресми рецензенттер:
— Абылайұлы Жангентхан – м.ғ.д., С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ-дың эндокринология кафедрасының профессоры (Алматы, Қазақстан);
— Тажиева Айгүл Елгондыевна – PhD, С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ-дың Білім және инновация бөлімінің басшысы (Алматы, Қазақстан).

Ғылыми кеңесшілері:
— Ермуханова Людмила Сергеевна – медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау кафедрасының профессоры;
— Султанова Г.Д – медицина ғылымдарының кандидаты, Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті Қоғамдық денсаулық сақтау, стоматология, фармация және мейірбике ісі факультеттерінің деканы.
Шетелдік ғылыми кеңесшісі:
– Инга Миллере – медицина ғылымдарының докторы, Страдыня ат. Рига университетінің профессоры.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:
– Абикулова Акмарал Канатовна – PhD, С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ-дың денсаулық сақтау саясаты мен менеджменті кафедрасының профессор м.а. (Алматы, Қазақстан);
– Хисметова Зайтуна Абдулкасимовна – медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, СМУ қоғамдық денсаулық сақтау кафедрасының меңгерушісі (Семей, Қазақстан);
– Арингазина Алтын Муафиковна – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Каспий университетінің халықаралық медицина мектебі  (Алматы, Қазақстан);
– Каратаев Мадамин Мусаевич – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Қырғыз Республикасы денсаулық сақтау және әлеуметтік датыту министрлігінің Педиатрия Ұлттық ғылыми орталығының директоры (Бішкек, Қырғыз Республикасы).

Қорғау 2021 жылдың қараша айының 18 жұлдызында сағ. 14.00-де «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» 6D110200 — «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 92 үй, 3-қабат, кіші конференц-зал.

Zoom конференциясына сілтеме
Конференция идентификаторы: 810 8102 2506
Қолжетімділік коды: : 787031

1 Ғылыми жетекшісінің пікірі Ермуханова Л.С.
2 Ғылыми кеңесшісінің пікірі Султанова Г.Д.
3 Шетелдік ғылыми кеңесшісінің пікірі Инга Миллере
Аннотация Тажбенова С.Т. ағылшын тілінде
Аннотация Тажбенова С.Т. қазақ тілінде
Аннотация Тажбенова С.Т. орыс тілінде
Ғылыми еңбектерінің тізімі Тажбенова С.Т.
Диссертациялық жұмыс Тажбенова С.Т.
ЛЭК_Тажбенова С.Т.
Приказ Тажбенова ВрЧл