Зоя Бақбергенқызы Алламбергенованың философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге ұсынылған диссертация жұмысын қорғауы өтеді

22.05.2023

«С.Ж. Асфендияров  атындағы қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ 6D074800 — «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығы бойынша PhD-докторант Зоя Бақбергенқызы Алламбергенованың философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге «Алатау бәйшешегінің (Crocus alatavicus L.) фармакогностикалық талдауы және интродукциясының технологиялық аспектілері» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.

Диссертация «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ «Инженерлік пәндер және тиісті практикалар» кафедрасында орындалған.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.

Қорғау қазақ тілінде.

Ресми рецензенттер:

Шукирбекова Алма Боранбековна – фарм.ғ.д., профессор, Фармация мектебінің деканы, «Астана медицина университеті», (Астана қ., ҚР);

Тулемисов Сакен Кутимханович — PhD, «Жанға Шипа» ЖШС бас директоры (Шымкент қ., ҚР);

Ғылыми кеңесшілері:

Сакипова Зуриядда Бектемировна – фарм.ғ.д., профессор, «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ Фармация мектебінің деканы (Алматы қ., Қазақстан Республикасы);

Алиев Нысанали Ужетбаевич – х.ғ.д., химия кафедрасының профессоры, «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ (Алматы қ., Қазақстан Республикасы ).

Шетелдік ғылыми кеңесші:

Krystyna Skalicka-Woźniak — PhD, Люблин қаласы медицина  университетінің профессоры (Люблин қ., Польша).

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

Павел Мучай — PhD, профессор, Братиславадағы Коменский университетінің фармакогнозия және ботаника кафедрасының меңгерушісі (Братислава қ., Словакия);

Абдуллабекова Раиса Мусулманбековна — фарм.ғ.д., профессор, «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ, фармацевтикалық пәндер және химия кафедрасы (Қарағанды қ., Қазақстан Республикасы);

Жусупова Галия Евентаена – х.ғ.д., профессор, «Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті» КеАҚ органикалық заттар, табиғи қосылыстар мен полимерлердің химиясы және технологиясы кафедрасының профессоры (Алматы қ., Қазақстан Республикасы);

Сатмбекова Динара Канатовна – PhD, «Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті» КеАҚ, іргелі медицина кафедрасының доценті (Алматы қ., Қазақстан Республикасы).

Қорғау маусым айының 24 жұлдызында 2023 жылы сағ. 16.00-де  «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» ҚеАҚ 6D110400, 8D10102, 8D140-«Фармация», 6D074800, 8D07201, 8D119- «Фармацевтикалық өндipic технологиясы» мамандықтары бойынша диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 94 үй, 3-қабат, кіші конференц-залы.

Zoom конференциясына сілтеме:
Конференция идентификаторы: 762 082 5973
Қолжетімділік коды: KazNMU

Аннотация_Алламбергенова З.Б. қазақ тілінде
Аннотация_Алламбергенова З.Б. орыс тілінде
Аннотация_Алламбергенова З.Б. ағылшын тілінде
Диссертация_Алламбергенова З.Б.
Ғылыми кеңесші_З.Б. Сакипованың пікірі
Ғылыми кеңесші_Н.У. Алиевтің пікірі
Шетелдік ғылыми кеңесші_Krystyna Skalicka пікірі
Бұйрық уақытша кеңес мүшелері_ Алламбергенова З.Б.
Бұйрық ресми рецензент_ Алламбергенова З.Б.
Ғылыми еңбектер тізімі_Алламбергенова З.Б.
ЖЭК қорытындысы
Рецензия_С.К. Тулемисов