Ахметова Жадыра Камбыловнаның философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге ұсынылған диссертация жұмысын қорғауы өтеді

20.03.2024

«С.Ж.Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінде» 6D110200 – «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша PhD-докторант Ахметова Жадыра Камбыловнаның философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге «Жүкті әйелдерді босануға дайындаудағы мультидисциплинарлы тәсілді бағалау» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.

Диссертация Қазақ медициналық үздіксіз білім беру университетінде мейірбикелік курсымен қоғамдық денсаулық сақтау кафедрасында орындалған.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.

Қорғау қазақ тілінде.

Ресми рецензенттер:

• Кулов Дюсентай Баркенович – медицина ғылымдарының докторы, «Қарағанды ​​қаласының медициналық университеті» КЕАҚ Қоғамдық денсаулық сақтау және медицина мектебінің профессоры (Қарағанды, Қазақстан).
  • Локшин Вячеслав Нотанович – медицина ғылымдарының докторы, профессор, ҚР ҰҒА академигі, «PERSONA» ХРКО директоры (Алматы, Қазақстан).

Ғылыми жетекшілері:

• Оспанова Динара Алмахановна — медицина ғылымдарының докторы, қауымдастырылған профессор, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінде, Медицина және денсаулық сақтау факультеті, ЖММ, “Мейірбике ісі” курсымен іргелі медицина кафедрасының профессоры.
  • Сармулдаева Шолпан Куанышбековна — медицина ғылымдарының кандидаты, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінде, Медицина және денсаулық сақтау факультеті, ЖММ, клиникалық пәндер кафедрасының доценті.

Шетелдік ғылыми кеңесшісі:

• Павлович Татьяна Петровна — медицина ғылымдарының кандидаты, Беларусь Мемлекеті, Беларусь мемлекеттік медицина университетінің қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау кафедрасының меңгерушісі.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Хисметова Зайтуна Абдулкасимовна – медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, Семей медицина университетінің қоғамдық денсаулық сақтау кафедрасының меңгерушісі (Семей, Қазақстан).
  2. Карибаева Шолпан Кенесовна – медицина ғылымдарының кандидаты, «PERSONA» ХРКО стратегиялық даму жөніндегі директоры (Алматы, Қазақстан).
  3. Нурхасимова Раушан Габбасовна – медицина ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, Х.А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті медицина факультеті «Акушерлік және гинекология» кафедрасының меңгерушісі (Түркістан, Қазақстан).
  4. Аскеров Арсен Аскерович – медицина ғылымдарының докторы, профессор, Бішкек халықаралық медицина институтының клиникалық пәндер кафедрасының меңгерушісі, Қырғыз-Ресей Славян университетінің «Акушерлік және гинекология» кафедрасының профессоры (Бішкек, Қырғыз Республикасы).

Қорғау 2024 жылғы 23 сәуірінде сағат 10.00-да С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінің 6D110200, 8D10101, 8D139 — «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша Диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 94 үй, 1-қабат, «Алма-Ата конференц-залы», 118-каб.

Zoom конференциясына сілтеме:

Конференция идентификаторы: 758 1031 2353

Қолжетімділік коды: NVdHx7

Ж.К. Ахметованың аңдатпасы (ағылш.тілінде)

Ж.К. Ахметованың аңдатпасы (қазақ тілінде)

Ж.К. Ахметованың аңдатпасы (орыс тілінде)

Мирзахметова Д.Д. ресми рецензенттің жазбаша пікірі

Кулов Д.Б. ресми рецензенттің жазбаша пікірі

Ж.К. Ахметованың ЛЭК-тен өту қорытындысы

Ж.К. Ахметованың ғылыми және әдістемелік еңбектерінің тізімі

Ж.К. Ахметованың диссертациясы

Ж.К. Ахметоваға ДК уақытша мүшелерін бекіту туралы бұйрық