Айгерим Мамытжановна Кантурееваның философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге ұсынылған диссертация жұмысын қорғауы өтеді

06.05.2024

«С.Ж.Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ 8D10102 – «Фармация» мамандығы бойынша PhD докторант Айгерим Мамытжановна Кантурееваның философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге «Антиоксиданттық белсенділігі бар емдік-косметологиялық затты жасауды теориялық-эксперименттік негіздеу және стандарттау» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.

Диссертация «С.Ж. Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ Фармация мектебі базасында орындалған.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.

Қорғау қазақ тілінде.

Ресми рецензенттер:

• Шертаева Клара Жолбарысовна – фарм.ғ.д., профессор, «Оңтүстік Қазақстан медицина академиясы» АҚ фармация ісін ұйымдастыру және басқару кафедрасының меңгерушісі, (Шымкент қ., ҚР);
  • Тлеубаева Меруерт Ильясовна – PhD, фармацияның ұйымдастырылуы, басқарылуы және экономикасы және клиникалық фармация кафедрасының доценті, (Алматы қ., ҚР).

Ғылыми кеңесшілері:

• Устенова Гульбарам Омаргазиевна – фарм.ғ.д., профессор,                    С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ фармацевтикалық технология кафедрасының меңгерушісі, (Алматы қ., ҚР).

Шетелдік ғылыми кеңесшілер:

• Stane Srcic – PhD, профессор, Любляна университеті, Словения
  • Alenka Zvonar Pobirk – PhD, профессор, Любляна университеті, Словения

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

• Шопабаева Алма Рахимбаевна – фарм.ғ.к., «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ фармацияның ұйымдастырылуы, басқарылуы және экономикасы және клиникалық фармация кафедрасының профессоры, (Алматы қ., ҚР).
  • Бекежанова Толкын Слямовна – PhD, «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ инженерлік пәндер мен тиісті практикалар кафедрасының доценті, (Алматы қ., ҚР).
  • Джумагазиева Ардак Бисенбаевна– PhD, Инфекцияға қарсы препараттар ғылыми орталығы АҚ, микробиология зерханасының меңгерушісі (Алматы қ., ҚР).
  • Юрга Бернатониенье — PhD, профессор, фармацевтикалық технологиялар және әлеуметтік фармация кафедрасының меңгерушісі (Каунас қ., Литва)

Қорғау маусым айының 7-жұлдызында 2024 жылы сағ. 15.00-де «С.Ж. Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университеті» ҚеАҚ 6D110400, 8D10102, 8D140-«Фармация», 6D074800, 8D07201, 8D119- «Фармацевтикалық өндipic технологиясы» мамандықтары бойынша Диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 94 үй, 3-қабат, кіші конференц-зал.

Zoom конференциясына сілтеме:

Конференция идентификаторы: 714 801 6063

Қолжетімділік коды: 12345678

Аннотация_анг

Аннотация_каз

Аннотация_рус

Диссертация_Кантуреева А.М.

Жергілікті этикалық комиссияның қорытындысы

Отандық кеңесші Г.О.Устенованың пікірі

Шетелдік кеңесші Alenka Zvonar Pobirk пікірі

Шетелдік кеңесші Stane Srčič пікірі

Бұйрық диссертациялық кеңестің мүшелерін бекіту туралы Кантуреева А.М.

Бұйрық ресми рецензенттерді бекіту туралы Кантуреева А.М.