Рамазанова Асельдің философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге ұсынылған диссертация жұмысын қорғауы өтеді

06.05.2024

«С.Ж.Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ 8D07201 – «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығы бойынша PhD докторант Рамазанова Асель философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге «Dracocephalum nutans L. және Dracocephalum ruyschiana L. негізінде микробқа қарсы жаңа дәрілік құралдарды жасау» тақырыбы бойынша диссертация қорғауы өтеді.

Диссертация «Қарағанды медицина университеті» ҚЕАҚ Фармация мектебінің зертханасында орындалған.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.

Қорғау қазақ тілінде.

Ресми рецензенттер:

• Тлеубаева Меруерт Ильясовна– pHD, Фармацияның ұйымдастырылуы, басқарылуы және экономикасы және клиникалық фармация кафедрасының доценті
  • Қожанова Қалданай Қаржауовна – фарм.ғ.к., қауымдастырылған профессор, инженерлік пәндер және тиісті практика кафедрасының меңгерушісі, (Алматы қ., ҚР).

Ғылыми кеңесшілері:

• Атажанова Гаянэ Абдулкахимовнах.ғ.д., «Қарағанды медицина университеті» ҚЕАҚ Фармация мектебінің профессор зерттеушісі.

Шетелдік ғылыми  кеңесшісі:

• Журавель Ирина Александрова– х.ғ.д., Біліктілікті арттыру институты Ұлттық дәріхана мамандары фармацевтикалық университетінің дәрілік заттарды стандарттау және сертификаттау фармацевтикалық технология кафедрасының профессоры.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

• Samir Anis Ross – PhD, фармакогнозия докторы, профессор (США, Миссисипи Университеті)
  • Бошкаева Асыл Кенесовна – фарм.ғ.д., қауымдастырылған профессор, «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ, фармацевтикалық және токсикологиялық химия, фармакогнозия және ботаника кафедрасының профессоры м.а., (Алматы қ., ҚР);
  • Жапаркулова Қарлығаш Алтынбековна – PhD, «С.Ж. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» КеАҚ, биотехнология және жалпы химиялық технология кафедрасының меңгерушісі, (Алматы қ., ҚР);
  • Орынбасарова Кульпан Кенжебаевна— ф.ғ.к., фармакогнозия кафедрасының меңгерушісі

Қорғау маусым айының 08-жұлдызында 2024 жылы сағ. 17.00-де                       «С.Ж. Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университеті» ҚеАҚ 6D110400, 8D10102, 8D140-«Фармация», 6D074800, 8D07201, 8D119- «Фармацевтикалық өндipic технологиясы» мамандықтары  бойынша Диссертациялық кеңес отырысында өтеді. Мекен-жайы: Алматы қ., Төле би көшесі 94 үй, 3-қабат, кіші конференц-зал.

Zoom конференциясына сілтеме:

Конференция идентификаторы: 813 8689 6106

Қолжетімділік коды: 123456

Аннотация Рамазанова Асель анг

Аннотация Рамазанова Асель_каз

Аннотация Рамазанова_Асель русс

Диссертация_Асель Рамазанова

Рамазанова ЛЭК

Ғылыми еңбектер тізімі_Рамазанова

Атажанова Г.А ғылыми жетекші пікірі

Журавель ИА шетелдік ғылыми жетекші пікірі

Бұйрық диссертациялық кеңестің мүшелерін бекіту туралы Рамазанова А

Бұйрық ресми рецензенттерді бекіту туралы Рамазанова А.

Ресми рецензент К. Кожанованың пікірі

Ресми рецензент М. Тлеубаеваның пікірі