ҚазҰМУ-ның «ДЕМЕУ» студенттер қоғамдық бірлестігінің 01.02.2013ж. 28.02.2013ж. аралығында өткізілген іс-шаралар туралы есебі

30.04.2013

1)      КазҰМУ тарихында алғашқы рет KazNMU students организациясы өткізіп жатқан Super Star KazNMU ән байқауының арналған кастингіне қаржылай көмек берілді. Жұмсалған қаржы: 3,000 тенге (үш мың тенге)

2)      Университетімізде бұрын соңды болмаған стоматология институтының 1 курс студенті жас талант,дарынды суретші,көптеген «Орал өңірін таныту», «Жайық толқыны-2009», «Жас дарын»  секілді республикалық байқаулармен фестиваль жүлдегері Сагинова Динараның жеке авторлық,ашық,сурет көрмесіне ұйым қорынан қаражат бөлінді. Жұмсалған қаржы: 3,450 тенге (үш мың төрт жүз елу тенге)

3)      ҚазҰМУ талантты студенттерінен құралған “СЫРТТАН” рок тобының музакалық аспаптарына (кабель). Осы топтың құрмындағы және «Демеу» СКҚБ құрамындағы студенттердің өтініші бойынша қаражат бөлінді. Жалпы жұмсалған сумма: 8,600 (сегіз мың алты жүз теңге) жұмсалды.

4)      КазҰМУ –нің Стоматология факультетінде өткен Қайырымдылық іс-шараға қаражат бөлінді. Жұмсалған қаржы: 10,000 тенге (он мың тенге)

5)      Студенттерге материалдық көмек- 81,150 тенге (тоқсан бір мың жүз елутеңге).

6)      Өзге де шығындар (банк қызметі, салық)-14,417тенге (он үш мың төрт жүз он жеті)

Жалпы жұмсалған қаржы: 120,617 тенге (жүз жиырма мың алты жүз он жеті теңге).