СТУДЕНТТЕРДІҢ ҒЫЛЫМИ ҮЙІРМЕСІНІҢ 2 ТУРЫ

05.04.2012

03.04. 2012 жылы «Жалпы гигиена және экология» кафедрасында ҚазҰМУ СҒҮ  «Адам экологиясы мәселелері, халық денсаулығы және қоршаған ортаны қорғау» бағыты бойынша өтті

Төраға: м.ғ.д., профессор Ү.И.Кенесариев

Хатшы: м.ғ.к., доцент А.И.Анамбаева

Қатысқандар: м.ғ.д.,профессор Алдашев А.А., м.ғ.д.,профессор Бекбосынов Т.К., м.ғ.к.,аға оқытушы  Ержанова А.Е., м.ғ.к.,доцент Досмухаметов А.Т., м.ғ.к.,доцент Тьесова-Бердалина Р.А., м.ғ.к.,доцент Хасенова Г.Х., м.ғ.к.,аға оқытушы Аликеева Г.М., аға оқытушы Кожахметова А.Н., оқытушы Сукенова Д.А., оқытушы Сыздыков Д.М., оқытушы Адильгирейулы З., оқытушы Баялиева Р., оқытушы Акжолова Н.А. және конференцияға қатысушы студенттер.

Төменде аталған ғылыми жұмыстар тыңдалды

Нутрициология кафедрасы:

1. 1.             «Алматы облысындағы 40 жастан жоғары тұрғындар арасында остеопороз ауруының таралуын гигиеналық зерттеу». Докладчик: Студенты 5 курса Абылайханова Нурзат, 4 курса Әшірбекова Маржан. Ғылыми жетекші – аға оқытушы Қожахметова А.Н.
  2. 2.             «Алматы тұрғындар арасынан алынған йодталған ас тұзындағы йод мөлшерін бағалау мониторингі». Орындағандар: 4 курс студенттері:  Байменова А., Қалшабекова А, Жарқынбекова Б.

Ғылыми жетекші – профессор, д.б.н. Оспанова Ф.Е., преподаватель Сукенова Д.А.

1. 3.             Стендтік жұмыс: «Биологиялық белсенді қоспаларды тамақтануда негіздеу».

5-курс студенттері:  Қисабекова Эльмира, Орманова Арай,  4 курс  Тургамбаева Нурия.

Ғылыми жетекші- доцент Хасенова Г.Х.

Жалпы гигиена және экология кафедрасы:

1. «Риск развития неканцерогенных эффектов и смертности от уровня загрязнения воздушного бассейна городов Казахстана пылевыми частицами РМ 10 и Рм 2,5».

Баяндамашы – Баймухамедов А., 6 курс .

Ғылыми жетекшілері– зав. каф., профессор Кенесариев У.И., доцент Досмухаметов А.Т.

2. «Қарашығанақ мұнай-газ кен орны аймағындағы атмосфералық ауаның сапасы және халықтың аурушаңдығына гигиеналық баға беру».

Баяндамашы: «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша 5-курс студенті, Мамырқұл Мақсат Болатұлы

Ғылыми жетекшілері– профессор Кенесариев У.И., аға оқытушы Ержанова А.Е.

3. «Қарашығанақ мұнай және газ кен орнының санитарлық қорғау аймағының қайта қаралуына байланысты, гигеналық баға беру және де қоршаған орта нышандарының сапасын бақылау».

Баяндамашы – Қатап Мирас, 3 курс

Ғылыми жетекші – оқытушы Адильгирейулы З.

4. «Риск здоровью населения от химичекого загрязнения воды в регионе полигона «Азгыр».

Баяндамашы –Сундутова Сымбат, 3 курс.

Ғылыми жетекшілері– зав. каф., профессор Кенесариев У.И., доцент Амрин М.К.

5. «Сағыз пайдалы ма әлде зиянба?».

Баяндамашы –  Барыс Назерке, 1 курс.

Ғылыми жетекші – оқытушы Баялиева Р.

6. «Жаңатас қаласындағы су көздерінің санитарлық-гигиеналық жағдайы».

Баяндамашы – Сулеймен А., 1 курс.

Ғылыми жетекші – преп. Акжолова Н.А.

Коммуналды гигиена және балалар мен жасөспірімдер гигиенасы кафедрасы

1. «Опасные предметы детского обихода».

Баяндамашылар–  6 курс студенттері: Белова Е., Бекболатова С., Жанузакова Н., Насырова У.

Ғылыми жетекшілері–профессор Неменко Б.А., оқытушы Сыздыков Д.М.

3-турға келесі баяндамашылардың жұмыстары өтті:

Баяндамашының аты-жөні

Орны