08.10.2013

Диссертациялық кеңесте 6D110100- Медицина, 6D110200– қоғамдық денсаулық сактау мамандығы бойынша С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық Медициналық Университетінде Алдынгуров Даулет Кадырұлының  6D110200– қоғамдық денсаулық сактау мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін ұсынылған «Қалқанша без ауру науқастардың реабилитациясының жақсарту медико-әлеуметтік аспектілері» тақырыбындағы диссертациялық еңбегі қорғалады.

Семей Мемлекеттік Медицина Университетінің қоғамдық денсаулық сақтау және инфарматика кафедраларында диссертация орындалды.

Оппоненттер:

Каусова Галина Калиевна, м.ғ.д., профессор, (14.00.33 –қоғамдық денсаулық сақтау), Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебінің қоғамдық денсаулық және әлеуметтік ғылым кафедрасының профессоры.

Касымова Гульнара Пазылбековна, м.ғ.д., профессор (14.00.33-қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау) Алматы қаласының С.Д Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық Медициналық Университетінің спорттық медицина және медициналық реабилитология кафедрасының меңгерушісі.

Ғылыми жетекші:

Булегенов Толкын Алпысбаевич – медицина ғылымдарының докторы, Семей қаласының Мемлекеттік Медициналық Университетінің хирургия интернатурасының доценті.

Ғылыми кеңесші:

MD, PhD, жаһандық денсаулық сақтау кафедрасының профессоры, медицина және әлеуметтік қамту, Нагасаки, JAPAN университетінің биомедициналық ғылымдарының жоғарғы мектебі.

Ғылыми жобаны қорғау 2013 жылдың 5 қарашада С.Д Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық Университетінің диссертациялық кеңесінде өткізіледі.

Адресі:Алматы қаласы,Төле би 94  көшесі,ректорат ғимараты 3 этаж,кіші конференц- зал.

Сайттың адресі: www.kaznmu.kz

Турдалиева Ботагоз Саитовна: тел: (сот) +77017253611, (жұмыс.) 3387028 (вн. 7165)

АЛДЫНГУРОВ ДАУЛЕТ КАДЫРОВИЧ

Аннотация Алдынгурова Д.К_каз