ҚазҰМУ-ның «ДЕМЕУ» студенттер қоғамдық бірлестігінің 01.03.2013ж. 31.03.2013ж. аралығында өткізілген іс-шаралар туралы есебі

30.04.2013

1)      «Қазақстан – 2050 стратегиясы – қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты ҚР Президенті Н.Ә.Назарбаевтың  Қазақстан халқына Жолдауы аясында С.Ж.Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық Медицина Университеті Республикамыздағы медициналық оқу орындары арасында аталған мемлекеттік маңызы бар құжатты талқылау,болашақ дәрігер жастардың қолдауын білдіру, сондай-ақ  дебат ойынын кеңінен насихаттау мақсатында және “KazNMU ARLANS”  Дебат клубының 5 жылдығына орай 9-10-шы наурыз күндері «Елбасы Жолдауына – болашақ дәрігер жастар қолдауы» тақырыбында  Республикамызда алғаш рет Медицина оқу орындарына арналған  1-ші Дәстүрлі «МедЛИГА» пікір-талас турнирге қаржылай көмек берілді. Жұмсалған қаржы: 25,000 тенге (жиырма бес мың тенге)

2)      СКҚБ «ДЕМЕУ» студенттері және коммуникативтік дағдылар кафедрасымен біре “Қазақстан -2050” жолдауына байланысты өткізілген плакаттар сайысына ұйым қорынан қаражат бөлінді. Жұмсалған қаржы: 5,000тенге (бес мың тенге)

3)      Студенттік Үкіметтің ұйымдастыруымен Халықаралық әйелдер куні мерекесіне студенттерге сыйлықтар алынды. Жұмсалған қаржы: 10,000 тенге (он мың тенге)

4)      Университет күндері аясында визитинг профессорларға арналған  2 жатақхана студеттерінің қол өнерлеріне қаржылай көмек берілді. Жұмсалған қаржы: 20,000 тенге (жиырма мың тенге)

5)      СКҚБ «ДЕМЕУ» студенттері Халықаралық әйелдер куніне университеттің қыздарына гүлдер сыйлады. Жұмсалған қаржы: 10,000 тенге (жиырма мың тенге)

6)      Студенттерге материалдық көмек- 47,960 тенге (тоқсан бір мың жүз елу теңге).

7)      Өзге де шығындар (банк қызметі, салық)-12,268тенге (он екі мың екі жүз алпыс сегіз тенге)

Жалпы жұмсалған қаржы: 130,228 тенге (жүз отыз мың екі жүз жиырма сегіз теңге).