«Қазақстан халықының тілдер  күні мейрамы» атты факультеттік сабақтың есебі

29.05.2018

27.09.2017 жылы «Шет тілі және кәсіби шет тілі» кафедрасының оқытушылары Кайракбаева Г.С., Кыдырмолдина Э.Т, Рыспанова А.А.   «Қазақстан халықының тілдер  күні» атты факультеттік сабақ өткізді.

Іс-шараның мақсаты: студенттерді Қазақстан халықының тілдер   күнімен таныстыру, 22 қырқүйек күні елімізде тілдер мерекесі аталып өтетінін, 1998 жылы 20 қаңтарда елбасымыз Н.Ә. Назарбаев Республика халықтарының ұлттық байлығы —Тілді қорғау мақсатымен 22 қыркүйекті «Қазақстан халықтарының тілдері күні» деп жариялаған еді.  Бұл іс шараның танымдық және тәрбиелік мәні зор болды. Мерекелік кешке ФӨТ, жалпы медицина факультет студенттері қатысты.

Бұл іс шара студенттердің қызығушылығын тудырып, іс шараның өте жоғары деңгейде ұйымдастырылғанын және студенттердің шығармашылық әлеуеттігі мен тілдік құзіреттілігін дамытуда осындай іс шараларды өткізудің қажеттілігін атап айтты.

Зав. кафедрой, доцент                                             Сулейменова О.Я.