Стратегиялық жоспарлау бөлімі

11.04.2012

Стратегиялық жоспарлау бөлімі Университетті дамыту Институтының құрылымдық бөлімшесі болып табылады.

Стратегиялық даму басқармасы 2008 жылдың қыркүйек айында ҚазҰМУ-нің ғылым бөлімі жанынан стратегиялық даму бойынша мониторинг секторы ретінде ұйымдастырылды. 2009 жылы Университеттің жаңа құрылымының қабылдануына байланысты сектор  «Университеттің Стратегиялық дамыту басқармасы» болып өзгертілді. Стратегиялық дамыту және инновациялық қайта құруларды оңтайландыру мақсатымен 2010 жылы Басқарма «Стратегиялық жоспарлау бөлімі» боолып қайта құрылды.

Стратегиялық жоспарлау бөлім қызметінің негізгі мақсаты:

Барлық құрылымдық бөлімшелердің стратегиялық жоспарларын үйлестіріп, қойылған миссияға сәйкес жоспарлау жүйесін идеологиялық қолдау және стратегиялық мақсатты жүзеге асыру.

Құрылымдық бөлімшелердің құрама есептеу нәтижелерінің мониторингісін, университеттің стратегиясын жүзеге асыруда орындалмаған шаралардың себебін талдауын өткізу, және оның алдын алу туралы ұсыныс енгізу.

Стратегиялық жоспарлау бөлім қызметінің негізгі міндеттері болып табылады:

1. стратегиялық жоспарлау жүйесін  құру және идеологиялық қолдау;
  2. ҚР ДСМ және ҚР БҒМ, Университеттің стратегиялық жоспарын үйлестіруге қатысу;
  3. Университеттің стратегиясын жүзеге асыруға қажетті ішкі құжаттарды дайындау;
  4. Жаңа бағыттарды дамытуға байланысты ұсыныстар жасау;
  5. Табысты біліми мен маркетингтік бағдарламаларды жүзеге асыру мен өңдеуге қатысу;
  6. Құрылым бөлімдерінің құрама есептеу нәтижелерін стратегиялық даму шараларын жүзеге асыру шеңберінде талдау.
  7. университеттің стратегиясын жүзеге асыруда орындалмаған шаралардың себебін талдауын өткізу, және оның алдын алу туралы ұсыныс енгізу.
  8. Университеттің стратегиялық дамуын жүзеге асырудағы мониторингке қажет материалдарды құрылым бөлімшелерінің белгіленген мерзімде тапсыруын бақылау;

Бөлім құрамы

Аты-жөні: Нуракынова Сабина Талгатовна

Лауазымы: Басшы

Академиялық дәреже: медицина ғылымының

магистрі

Тел: 338-70-48;IP нөмір: 7043

Аты-жөні: Избенова Индира Инаятовна          1

Лауазымы: Жетекші маман

Академиялық дәреже: жаратылыстану

ғылымының магистрі

Тел: 338-70-48; IP нөмір: 7043

2Аты-жөні: Бегалина Айнур Бегалиевна

Лауазымы:Жетекші маман

Тел: 338-70-48;IP нөмір: 7044

4   Аты-жөні: БабаеваАкеркеСабденалиевна

Лауазымы: әдіскер

Тел: 338-70-48;IP нөмір:  7044

Бөлім қызметінің бағыттары мен функциялары келесілер болып табылады:

Университеттің стратегиялық қызметін реттейтін ішкі құжаттарды өңдеуге қатысу;

Алдыға қойған міндеттер мен мақсаттарға жету шеңберінде Стратегиялық жоспарлау жүйесін нәтижелі функциялау мониторингі;

Жаңа бағыттарды дамыту;сапалы бағдарламаларды өңдеу және жүзеге асыру;

Университет басшылығына стратегиялық міндеттерді нәтижелі шешу үшін қызметкерлерді ынталандыру және оларға дем беру механизмін дамыту туралы ұсыныс жасау;

Стратегиялық даму шараларын уақытында жүзеге асырудағы құрылым бөлімдерінің құрама есептерін талдау.

Университеттің стратегиялық дамуды жүзеге асыруда, ұйымның құрылым бөлімдерінің басшыларымен бірігіп тұрақты ішкі тексерісі мен  ағымдағы қызметті үйлестіруі;

Стратегиялық жоспарлау бөлімінің байланыс үшін мәліметтері:

Мекен-жайы: 050012, Алматы, Толе би 94

Тел: 338-70-48; IP нөмір: 7043, 7044