Дөңгелек үстел «Ағылшын тілінде білім беруді дамыту және оның басым бағыттары»

04.03.2014

2014 жылдың 1 наурызында сағ.10:00-де Даңқ залында                           «Ағылшын тілінде білім беруді дамыту және оның басым бағыттары» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді. Аталған іс-шараның мақсаты білім беру үдерісінің ағылшын тілінде ұйымдастырылуына сараптама жасау, әдістемелік тұрғыдан қамтамасыз етілуі және оның алдағы уақыттағы дамуының басым бағыттарын айқындау болып табылады. Дөңгелек үстел жұмысына ҚазҰМУ проректорлары, оқытушы-профессорлар, факультет декандары, оқу департаменттерінің директорлары, кафедра меңгерушілері, ағылшын тілінде білім алып жатқан студенттер және шетел студенттері қатысты. Дөңгелек үстел жұмысының нәтижесінде қарар қабылданды.

АЖД

Дөңгелек үстел бағдарламасы