Әдістемелік Кеңес мәжілісінің 21.10.14 жыл №1 хаттамамен қабылданған шешімдері

Әдістемелік Кеңес мәжілісінің

21.10.14 жыл №1 хаттамамен қабылданған шешімдері

Сұрақтар Қабылданған шешімдер
1 2014-2015 оқу жылына Әдістемелік Кеңес жұмысының жоспарын бекіту.ОТЖ жөніндегі проректор, ӘК төрағасы Тулебаев К.А. 2014-2015 оқу жылына Әдістемелік Кеңес жұмысының жоспары бекітілсін.
2 2014-2015 оқу жылына Әдістемелік Кеңестің құрамын бекіту.Баяндаушы: ОТЖ жөніндегі проректор, ӘК төрағасы Тулебаев К.А. 2014-2015 оқу жылына Әдістемелік Кеңестің құрамы бекітілсін.
3 «Оқу және оқу-әдістемелік әдебиеттерді алуға және баспадан шығаруға өтінімдерді құрастыру реті туралы Ережедегі толықтырулар мен өзгерістерді талқылау.Баяндаушы: ОӘБ бастығы Баскакова И.В.

Серіктес баяндаушы: кітапхана жетекшісі Асанова А.Б.

«Оқу және оқу-әдістемелік әдебиеттерді алуға және баспадан шығаруға өтінімдерді құрастыру реті туралы Ережесін толықтыруларымен және өзгерістерімен бекітілсін.
4 «С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ студенттердің тәжірибесін ұйымдастыру және өткізу туралы Ережедегі» толықтырулар мен өзгерістерді талқылау.Баяндаушы: ОӘБ бастығы Баскакова И.В.

Серіктес баяндаушы: ТДО директоры Исина З.Б.

«С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ студенттердің тәжірибесін ұйымдастыру және өткізу туралы Ережесін» толықтыруларымен және өзгерістерімен бекітілсін.
5 «2014-2020 жж.  С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ үш тілді оқытудың бағдарламасын жүзеге асырудың негізгі бағыттары» Бағдарламасын талқылау.Баяндаушы: кәсіби тілдерді дамыту оқу департаментінің директоры Булыгин К.А.

Серіктес баяндаушы: өмір ғылымы ББК төрайымы Битанова Э.Ж.

«2014-2020 жж.  С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ үш тілді оқытудың бағдарламасын жүзеге асырудың негізгі бағыттары» Бағдарламасы Ғылыми Кеңестің қарауына ұсынылсын.
6 «С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ кәсіби тілдерді оқытуды интеграциялаудың Концепциясын» талқылау.Баяндаушы: кәсіби тілдерді дамыту оқу департаментінің директоры Булыгин К.А.

Серіктес баяндаушы: ЖБП ББК төрағасы Суатай С.К.

«С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ кәсіби тілдерді оқытуды интеграциялаудың Концепциясы» Ғылыми Кеңестің қарауына ұсынылсын.
7 2014 -2015 оқу жылына «С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» РМК оқушылардың оқудағы жетістіктерін бағалаудың Ережесін» талқылау.Баяндаушы: ОӘЖД директордың орынбасары Славко Е.А.

Серіктес баяндаушы: базалық пәндер ОД төрайымы  Мустафина К.К.

2014 -2015 оқу жылына «С.Ж.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ» РМК оқушылардың оқудағы жетістіктерін бағалаудың Ережесі» бекітілсін.

Әдістемелік Кеңестің төрағасы,

ОТЖ жөніндегі проректор, профессор:                                                Тулебаев К.А.

ӘК хатшысы:                                                                                           Жунусова А.Ж.