«FOstering the doctoR of the 21st century: education for patient-centred communication / FOR21» жобалық іс-шараларды жүзеге асыру мақсатында, ҚазҰМУ жобалық тобы 11 мамыр 2021 жылы, оқу ісі жөніндегі проректор К.Ж.Байлдинова және академиялық қызмет департаментінің басшысы С.К Түсіпбековамен кездесу өткізді.

27.10.2021

Кездесу барысында коммуникативті дағдыларды оқыту бағдарламаларының қазіргі жағдайы мен даму перспективалары талқыланды.
Талқылау нәтижелері бойынша «Бүгінгі таңда серіктес елдерде қарым -қатынас дағдыларының білімі мен дайындығын талдау» сауалнамасының жауаптары келісілді.
Ұқсас рәсім серіктес университеттерде де жүргізілді, ол аяқталғаннан кейін С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінің жобалық топ, статистикалық өңдеу және зерттеу нәтижелерін бағалауды жүргізеді.