Х.С.Насыбуллина атындағы ПШМ аясында медициналық жоғарғы оқу орны оқытушыларының құзіреттілігі бойынша 05.05.2015 жылы сағат 14.00-де Сарапшылар тобына арналған кезекти қызметтік жиналыс өткізілді

06.05.2015

Х.С.Насыбуллина атындағы ПШМ аясында медициналық жоғарғы оқу орны оқытушыларының құзіреттілігі бойынша 05.05.2015 жылы сағат 14.00-де Сарапшылар тобына арналған кезекти қызметтік жиналыс  өткізілді. Мұндағы негізгі талқыланған мәселе ҚазҰМУ оқытушыларының құзіреттілігі құрамына қосымша 7-ші «Академиялық ағылшын тілді оқытушы» атты құзіреттілікті қосу және осы бағыт бойынша төмендегі тізімде сарапшыларды бекіту болды.

Булыгин К.А. – Кәсіби тілді дамыту оқу департаментінің директоры;

Сагантаева С.Х. – шет тілдер кафедрасының аға оқытушысы;

Садыкова А.А – шет тілдер кафедрасының аға оқытушысы

Келесі кезектегі жиналыс 2015 жылдың мамыр айының 12-сі күні сағат 14.00-ге белгіленді.