«KAZNMU ARLANS» студенттік дебат клубын республикалық пікір-сайыс турнирындағы жеңісімен құттықтаймыз!

25.02.2014

«KAZNMU ARLANS» студенттік  дебат клубын республикалық пікір-сайыс турнирындағы жеңісімен құттықтаймыз!

2014 жылғы 19-21 ақпан аралығында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Университет күніне» арналған «Болашақ дәрігер – ұлт денсаулығының кепілі» тақырыбында пікір-сайыс турниры өтті. «KAZNMU ARLANS» студенттік ұйымы өздерінің шешендік қабілеттерін дәлелдеуде сайыста  I-орын алып, кубок иегері атанды.

«KAZNMU ARLANS» команда мүшелері:

1. Заманбеков Оспан – команда капитаны, ЖМ факультетінің 4 курс студенті;
  2. Нурқожа Айдана -қатысушы, ЖМ факультетінің 1 курс студенті;
  3. Амангелди Диана – қатысушы, ЖМ факультетінің 2 курс студенті;
  4. Нуржан Жансая – қатысушы, ЖМ факультетінің 2 курс студенті;
  5. Бектуров Абзал- қатысушы, ЖМ факультетінің 5 курс студенті;
  6. Асанов Бакытжан – қатысушы, стоматология факультетінің 3 курс студенті;
  7. Борихан Ерболат – қатысушы, стоматология факультетінің 3 курс студенті;
  8. Орынбек Айсулу – қатысушы, фармация факультетінің 2 курс студенті;

Турнирге қатысудағы мақсат – студенттік ұйымдардың интеллект пен шығармашылық қабілеттерін дамыту.

Турнирге республикамыздың 32-ге жуық командасы қатысты. Сайыс екі тілді лигада: қазақ және орыс тілінде жүргізілді.