Наурыз мерекесыне аналған үстел тенисинен жарыс

04.04.2014

ҚР Президенті Н.Назарбаевтың 2014 жылдың 17 қаңтардағы Қазақстандық жол 2050: Ортақ мақмат, ортақ мүдде, ортақ болашақ атты Қазақстан халқына жолдауды жүзеге асыру.

– Студенттер арасындағы қысқы универсиада ойындары, оның қаламыз және еліміз үшін маңызы туралы ақпараттық насихат жұмыстарын жүргізу.

-ЖОО-да салауатты өмір салтын қалыптастыру.

– Студенттерді тұрақты түрде дене шынықтыру және спортпен шұғылдануға шақыру барысында жарыс әл-Фараби атындағы қазақ ұлттық университетінің үстел теннисі залында наурыздың 26-28-ші күндері өткізілді. Жарыста ҚазҰМУ құрама командасы 3 орын иеленді және қыздар арасынан жеке орын иелендіру сайсында ҚазҰМУ дың жалпы медицина факультетінің 3-курс студенті Козиева Жанар 2 орынға ие болып, алматы қаласы Дене шынықтыру және спорт барсқармасының арнайы силықтары диплом күміс медальмен марапатталды.