Оқу-әдістемелік жұмыстар департаментінің жаңалықтары

01.03.2013

2013 жылдың 28 ақпанында  ҚазҰМУ қызметкерлерінің  Республикалық  медицина колледжініңпрактика жөніндегі директорының орынбасары А.М.Тәттібековамен ҚазҰМУ магистранттарының аталған колледж базасында педагогикалық практикадан өтуі және ұйымдастыру мәселелеріне  арналған кездесу өтті.

Мәжіліске ОӘЖД директоры – М.А.Абирова, ОҮҰжәнеББ бастығының міндетін атқарушы – К.Е.Қуанғалиева,фармация факультетінің деканы – У.М.Датхаев, денсаулық сақтау және фармациядағы менеджмент факультетінің  деканы – Н.Н.Иванченко, коммуникативтік дағдылар кафедрасының меңгерушісі – М.А.Асимов,коммуникативтік дағдылар кафедрасының оқытушысы – Г.Т.Қашағанова, дипломнан кейінгі білім беру факультетінің деканы – Д.Ж.Мақсутовақатысты.