Оқу-әдістемелік жұмыстар депортаментінің жаңалықтары

01.03.2013

2013 жылдың 28 ақпанында ҚазҰМУ қызметкерлеріБарселонаЖоғары менеджмент мектебінің директоры Т.Н.Компаниецпен кездесті. Graduate School of Management(GSM ) –ол өз тәжірибесінде көптеген  әлемдiк  инновациялық магистерлiк, қаржы, менеджмент, экономика, саласында бизнес бағдарламаларын ұсынатын еуропадағы үздік жоғары оқу орны болып табылады. GSM  көптеген Шығыс және Батыс Еуропаның Университеттерінің және түрлі еуропалық компаниялардың серіктесі болып табылады. Барлық оқу курстары практикалық экономика саласындағы соңғы зерттеулердің нәтижелеріне сәйкес жетік академиялық стандарттармен қамсыздандырылған.

Мәжіліске ОӘЖД директоры М.А. Абирова,фармацияфакультетініңдеканы-             У.М. Датхаев,  денсаулық сақтау және фармациядағы менеджмент факультетінің деканы-Н.Н.Иванченкоқатысты.