Орвилл Адамс Брюс Рид: Қызмет және қызметке деген қарым-қатынас

17.10.2013

2013 жылдың 27 қыркүйегі мен 11 қазан аралығында Академиялық жұмыстар жөніндегі департаменттің шақыруымен  Қазақ ұлттық медициналық университетінде  Оттава университетінің экономика адьюнкт-профессоры, эпидемиология бөлімі мен аудандық  медициналық қызмет көрсетудің  халықаралық қатынастар   магистры   Орвилл Адамс Брюс Рид дәріс оқыды. «Управление в системе здравоохранения и медицинских учереждений»  оқу бағдарламасы  бойынша 1-ші жылғы стажер-оқытушылар және  жалпы медицина мамандығының 3 курс студенттері дәріс тыңдады.

Визитинг-профессордың сапары барысында «Результаты исследования организационного климата в КазНМУ имени С.Д.Асфендиярова. Работа и отношение к работе» тақырыбындағы зерттеу жұмысы  аяқталды. Зерттеу жұмысының нәтижесі Университеттің  2013 жылдың 9 қазанындағы кеңейтілген ректорат мәжілісінде талқыланды.

Академиялық жұмыстар жөніндегі департамент