Шет тілдер кафедрасының аға оқыт. Г.А. Унасбаева., аға оқыт. З.Т. Ултанбекова. және оқыт.А.М. Ибрагимова«We are against corruption» тақырыбына өткізген мерекелік іс-шарасының Есебі

04.02.2016

Есебі

30.11.2015 ж.Шет тілдер кафедрасының аға  оқытушылары Г.А.Унасбаева, З.Т. Ултанбекова және оқытушы А.М.Ибрагимова ұйымдастыруымен жалпы медицина факультетінің 15-017, 14-46 (1,2)жане тьюторлық 15-053(1,2),15-05412(1,2),15-056(1,2) топ студенттеріменҚазҰМУ №7 жатақханасында «We are against corruption!» тақырыбынаіс шара өткізілді

Іс-шараның мақсаты:

• а) Жемқорлық даму себептері жане оның біздің қоғамымыздағы жағымсыз жақтары.
  • ә) Студенттерді жемқорлыққа қарсы тәрбиелеу.
  • б) Пара алу мен пара берудің жағымсыз жақтарын ұғындыру.

Іс-шараға 15-017 (1,2) ЖМ, 14-0046 (1,2)ЖМ, және шетел студенті деканатының 1курс студенттері 15-053(1,2)ЖМ, 15-054(1,2)ЖМ 15-056(1,2) қатысты. Іс-шара барысында студенттер жемқорлықтың дамуы мен қоғамға тигізетін кері әсерлері туралы презентация дайындап. Жемқорлық жаайлы видео фильм көрсетілді. Көрермендерге викториналық сұрақтар қойып ойындар ойнатты. Іс-шра барысында шетел студенттері жемқорлық жайлы өз ойларымен бөлісті. Студенттердің ұйымдастыруымен тақырыпқа байланысты скетч көрсетілді. Сұрақтарға дұрыс жауап берген студенттер сыйлыққа ие болды. Соңында шетел студенттерімен бірге дайындалған көркемөнерпаздар шағын концерті қойылды.

Сабақ барысында студенттер жемқорлықтың қоғамға тигізетін кері әсерлерін жете үғынды. Викториналық сұрақтар әсіресе шетелдік студенттердің қызығушылығын тудырды. Сабақ барысында студенттер өз ойларын ортаға салып, белсене қатысты.

Іс-шара өз мақсатына жетіп, әсерлі болды.

Іс-шараны шетел студенттер факультеті деканының орынбасары Дат Мохаммедшығып сөйлеп жемқорлықтың біздің болашақ мамандығымызға жат екендігін жане қоғамымыздың болашағы жастардың қолында екендігі жайлы айтты.