«Социосфера» Ғылыми-баспа орталығы

27.10.2011

С. Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университеті

Білім сапасын зерттеу, бақылау және медициналық білім реформасын ғылыми тұрғыда негіздеу орталығы

Ақпараттық хат

Қымбатты әріптестер!

«Реформалық жағдайда жоғарғы мектепте білім беру бағдарламасының үлгісін жасаудың жаіа тәсілдері»

тақырыбындағы Сіздерді халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысуға шақырамыз

Конференция 2012 жылдың мамыр айының 20–21 күндері аралығында өтеді. Конференцияның өткізілу түрі – сырттай.

Материалдар жинағына ISBN беріледі.

Конференцияның жетекшілері:

Ақанов Айқан Ақанович, медицина ғылымдарының докторы, профессор, Қазақстан Республикасының еңбегі сіңген қайраткері, С. Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінің ректоры.

Тулебаев Казбек Агабылович, медицина ғылымдарының докторы, профессор, С. Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінің оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі проректоры.

Мирзабеков О.М., медицина ғылымдарының докторы, профессор, С. Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінің клиникалық және жалпы сұрақтар жөніндегі проректоры.

Сарсенбаева Сауле Сергазиевна, медицина ғылымдарының докторы, С. Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінің білім сапасын зерттеуғ бақылау және медициналық білім реформасын ғылыми тұрғыда негіздеу Орталығының директоры.

Абирова Мейрамкуль Айтбаевна, педагогика ғылымдарының кандидаты, С. Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінің оқу-әдістемелік жұмыс департаментінің директоры.

Рамазанова Шолпан Хамзаевна, медицина ғылымдарының кандидаты, С. Ж. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медицина университетінің педиатрия бойынша дипломнан кейінгі даярлық кафедрасының доценті.

Негізгі тақырыптық бағыттар

• Заманауи медициналық оқытудың үлгісі.
  • Реформа жағдайында ауыспалы оқыту.
  • Білім беру бағдарламаларының аккредитациясы.
  • Жоғары білім берудегі менеджмент.
  • ЖОО оқытудың кредиттік жүйесі.
  • Кәсіби оқыту бағдарламалары.
  • Білім беру траекториялары.
  • Жоғарғы мектептің жаңалығы.
  • ЖОО оқытудың заманауи әдістері.
  • ЖОО жоғары курстағыларды оқытудың стратегиясы.
  • ЖОО түлегінің дағдылары.
  • Оқыту деңгейі бойынша студенттердің компетенциясын қалыптастыру.
  • ЖОО түлектерінің білімі және жасай алуын бағалаудың жүйесі.
  • Студенттердің өзіндік жұмысы.
  • Жоғары мектептің педагогы.
  • Педагогтың компетенциясы.
  • Varia (конференцияның тақырыбына сәйкес басқа да бағыттар бойынша материалдар қабылданады).

Конференцияның ресми тілдері: орыс, ағылшын, қазақ.

Конференцияға қатысу үшін, баяндама мәтіндер өтінімдері 2012 жыл мамырдың «15» дейін қабылданады.

Өтінімдер үлгісі

Тегі

Аты

Әкесінің аты

Ғылыми дәрежесі, мамандығы

Ғылыми атағы

Жұмыс орны

Лауазымы

Үй мекен жайы

Үй немесе ұялы телефон

Е-mail

Ғылыми қызығушылықтары

«Социосфера» жинағының шығарылуына дейін мақаланың сайтта жариялануына келісемін/жоқ

Материалдарды рәсімдеуге қойылатын талаптар

Материалдар электрондық түрде е-mail sociosphera@yandex.ru. тапсырылады Парақ форматы А4 (210×297 мм). Сырасты сызығы: жоғарғы, төменгі және оң жағы – 2 см, сол жағы – 3 см; интервалы  (полуторный); шегініс 1,27; өлшемі (кегль) – 14; түрі – Times New Roman; стилі Әдеттегідей. Атауы жазба әріптермен жаызлады, шрифті қалың, ортасына тураланады. Екінші жолында ортасына тураланған, автордың (авторлардың) аты – жөні жазылады. Үшінші жолда – ортасына тураланған ұйымның, қаланың, елдің атауы жазылады. Бір жол тастап, ағылшын тілінде аннотация жазылады (3–4 сөйлем) және ағылшын тілінде кілттік сөздер. Бір жолдан кейін мақаланың мәтіні жазылады, мақаланың жалпы көлеміне кіретін, енгізілген нысан ретінде, сызбалар, суреттер, кестелер қойылады. Мәтіндегі кітапханалық сілтемелердің нөмірлері шаршы жақшаларда беріледі, ал олардың тізімдері – мәтіннің соңында бірыңғай нөмірлермен көрсетіледі. Тізімде әдебиет көздері мен әдебиеттер әліпбилік тәртіпте аталынады. Сілтемелер қолдан қойылады. Мақаланың көлемі 2–25 беттен құрауына болады. Өтінім мақала мәтінінен кейін орналасады және ол оның жалпы көлеміне кірмейді. Е-mail арқылы жіберілген файлдың аты конференцияның шифрынан тұратын, бірінші автордың Т.А.Ә., орыс әріптерімен жазылады, мысалы: К-23-5-12-Петров ИВ. Ақысы төленген түбіртек сканерден өткізілген түрінде жіберіледі және сәйкесінше аталынады К-23-5-12-Петров ИВ түбіртек.

Материалдар мұқият тексеріліп, дұрыстап, Microsoft Word 2003 мәтіндік редакторда дайындалуы тиіс. Олардың архивациясы стандартты архиватор RAR немесе ZIP түрінде рұқсат етіледі.

Конференцияның басылған материалдар жинағы электронды көшірмесі PDF-тұрпатында «Социосфера» ҒЗО сайтында орналастырылатын болады.

Баспаның құны 1 толық (жартылай) парағы 200 рублді құрайды. Жарыққа жарияланған мақала бір авторлық дананы беруді қарастырылады. Қосымша даналар (серіктес болған жағдайда) бір дана үшін 200 рубль есебінен қажетті санын сатып ала алады. Төлем 2012 жылдың 15 мамырға дейін жасалуға тиіс.

ТӨЛЕМ ЖАСАУДЫҢ ӘДІСТЕРІ

Ақшаны аудару үшін есеп шоты (тек РФ азаматтары үшін)

Алушы: ООО «Социосфера» Ғылыми– баспа орталығы

е/ш № 40702810000000002313  ФАКБ «Инвестторгбанк» (ААҚ) «Пенза»  Пенза қ.

ЖСК 5837042277

БСК 045655722

к/с 30101810900000000722  ГРКЦ  Пензы қ. Пенза облысы бойынша Ресей банкінің МБ

Негізгі тлемдер: К-23-5-12 және ТАӘ.

НЕМЕСЕ (кез – келген елдің авторлары үшін)

Яндекске. Ақшалар  шот № 4100164688909

Жолдама хат: К-23-5-12 және  ТАӘ.

НЕМЕСЕ  (кез – келген елдің авторлары үшін)

Web Money -де

R332831898476 –  рублде

Z245944662205 – долларда

E817262089028 – еврода

Жолдама хат: К-23-5-12 және ТАӘ.

Байланыс телефон (8412) 68-68-45  – «Социосфера» ҒБО бас директоры Дорошина Илона Геннадьевна, бас редактор – Дорошин Борис Анатольевич.

Біздің сайтымыз http://sociosphera.ucoz.ru                        Біздің e-mail: [email protected]