Студенттердің білім беру үдерісі мен фармация бойынша пәндердің бағдарламаларына қанағаттану деңгейін бағалау 2012 жылғы ақпан айы

22.02.2013

Сауалдаманың мақсаты – оқу үдерісінің сапасын басқару үшін тұтынушылардың қанағаттану деңгейін өлшеу№

Сауалдама 2013 жылғы қаңтар айының 21-31 аралығында өткізілді.

• Берілгендерді жинау және өңдеу: БСЗБжәнеМБРҒН Орталығы, SPSS бағдарламасы

Суалдамада фармацевтика факультетінің 1-5 курс студенттерінен 300 адам қатысты (58,3%) .

Фармация бойынша білім беру бағдарламарына қанағаттану деңгейі:

4деңгей (толық қанағаттанған) – 59%

3деңгей (көпшілік айқындамалар бойынша қанағаттанған) –  38%

2деңгей  (ішінара қанағаттанған) – 3%
1деңгей  (қанағаттанбаған) – 0%

Оқитын курстары бойынша мәліметтер төменде көрсетілген

Қорытынды:

Сауалдамаға қатыстқан фармацевт-бакалаврлардың басым көпшілігі (97%) өз мамандықтары бойынша  білім беру бағдарламарына қанағаттанған. Бұл ретте  59%-ы өздерінің қанағаттану деңгейін жоғары бағалаған (4деңгей).

Ескерту: Студенттердің қанағаттану деңгейін бағалау нәтижесі бойынша толық есеп фармацевтика факультетінің басшылығына мен фармацияның оқу департаментіне және оқу-әдістемелік бөліміне таныстырылған.