Студенттердің әлеуметтік-мәдени құзыретін дамыту департаментінің ұйымдастыруымен «Жоғары медицина мектеп» факультетінің интерны және резиденттері Алматы қ. Философия, саясаттану және дінтану институтының ғылыми қызметкерлерімен кездесті

06.05.2014

2014 жылғы 23 сәуір күні Студенттердің әлеуметтік-мәдени құзыретін дамыту департаментінің  ұйымдастыруымен және кураторлардың қатысуымен «Акушерлік, гинекологиялық және перинаталогия ғылыми орталыгының» аудиториясында «Жоғары медицина мектеп» факультетінің интерны және резиденттері Алматы қ.Философия, саясаттану және дінтану институтының ғылыми қызметкерлерімен кездесті.

Кездесуге Алматы қалалық Философия, саясаттану және дінтану институтының ғылыми қызметкері – Молдахмет Бидас келді.Студенттерге діни сауаттылық, діни ағымдар, діни ұйымдардың жұмысы туралы айтып өтті. Қазіргі таңдағы жастардың діни сауатын ашу, ағымдардан,секталардан сақтану туралы арнайы «Діни ағымдардың алдын алу» видеофильмі көрсетілді. Көрсетілімнен соң, интернерлер және резиденттер нақты сауалдарымен талқылау жұмыстарын жүргізді.