Студенттердің шет тілін оқуын ұйымдастыру бойынша жұмыс мәжілісі

25.09.2013

2013 жылдың 25 қыркүйек күні  Академиялық  жұмыстар департаменті  студенттерге шет тілін оқыту мақсатында  топ құрастыру мәселесі бойынша жұмыс мәжілісін өткізді. Мәжіліске академиялық жұмыстар департаментінің директоры Абирова М.А., жалпы медицина факультетінің  деканы Джумашева Р.Т., шет  ел студенттерінің факультет деканы Иванченко Н.Н., шет тілдер кафедрасының завучы Садыкова А.А., шет тілдер кафедрасының оқытушысы Салпебаева С.Т., академиялық жұмыстар департамент директорының орынбасары Славко Е.А., Тіркеуші кеңсе басқармасының бастығы  Бопанова А.О.,  оқу үдерісін жоспарлау мен бақылау бөлімінің бастығы Қуангалиева К.Е., оқу-әдістемелік жұмыстар бөлімінің бастығы Ізбасарова Г.К. қатысты.

Талқылау шешімінің соңында 2013 жылдың 26 қыркүйек күні №6 аудиторияда   неміс тілін оқитын студенттер мен шет ел студентері мен  кездесу ұйымдастырып, шет тілін оқу үшін топ қалыптастыру  ұстанымдарын сараптап, шет ел студенттерінің  ағылшын тілін оқу қажеттілігі мәселесін шешу  туралы

Академиялық жұмыстар  департаменті

фото0100